استخر سینو نشرخبر
منتشر شده در :  ۸ خرداد ۱۳۹۳
ساعت:  ۲۳:۲۰:۴۷

درباره ما

پایگاه خبری-تحلیلی «لاهیجان و رودبنه» ، حاصل تلاش گروهی از جوانان شهرستان لاهیجان است که با هدف یاری رساندن به جریان اطلاع رسانی آزاد، درتاریخ پانزدهم اردیبهشت ۹۱ راه اندازی شده است.

این وب سایت با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود.

«لاهیجان» ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست،هرچند که در جریان مسایل سیاسی روز ایران ، گیلان و شهرستان لاهیجان و رودبنه ، فعالانه حضور رسانه ای خواهد داشت.

این پایگاه خبری با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان اجتماعی ، فرهنگی ، کشاورزی و سیاسی ضمن پرهیز از درگیری های کم فایده رسانه ای، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان ، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت و سرعت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات سر لوحه دست اندرکاران پایگاه خبری تحلیلی لاهیجان است.

هرچند که تا کنون قانون مدون و دقیقی برای وب سایت های خبری تحلیلی در ایران تدوین نشده، اما گردانندگان این پایگاه خبری رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار دروغ و غیر واقعی ، دوری از بزرگ نمایی های مغرضانه ، دوری و اجتناب از توهین و تهمت ، ذکر منابع خبری (در صورت نقل یا ترجمه) و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

پایگاه خبری تحلیلی «لاهیجان ، رودبنه» در سامانه رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تاریخ ۱۳۹۲-۰۵-۱۸ ثبت شده است.

تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب (پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده، احتمالا منتشر و در صورت لزوم با فرستنده تماس گرفته خواهد شد.

همکاران پایگاه خبری «لاهیجان ، رودبنه» پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان و به خصوص همکاران گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

شماره تماس: ۰۹۳۵۱۷۱۴۶۱۲

آدرس ایمیل: LAHIDJAN1392@YAHOO.COM

پاسخ دهید

 • کارشناس ارشد معماری
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۷ در ۱:۴۲ بعد از ظهر

  سلام.لاهیجان لطفا عملکرد میراث فرهنگی و نمایندگی میراث فرهنگی بمدیریت اقای پورحسن را را در لاهیجان مورد بررسی قرار دهید.مقبره کاشف السلطنه .حمام گلشن. خانه صادقی و… در حال نابودیست. نه بصورت تخصصی فقط به صورت عکس شاید اقای علیزاده مدیرکل محترم در جریان نباشند و از این طریق اطلاع پیدا کنند. با تشکر

  پاسخ دادن
 • رضا بژکول
  ۱۳۹۳/۱۱/۱۷ در ۱۰:۳۷ بعد از ظهر

  سلام دوستان لاهیجان ،ورودبنه ای ،اینجانب رضا بژکول فارغ التحصیل ارشد علوم سیاسی هستم دوست دارم همچنان که با وبلاک های مختلف در تهران لینک هستم با همشهری خوبم لینک باشم تا بتوانم صدای همشهریان بخصوص روستاهای رودبنه و لاهیجان باشم .بخصوص اینکه به جناح خاصی وابسته نیستید ما نیاز به فارغ شدن از وابستگی هستیم امیدوارم.ارادتمند شما رضا بژکول

  پاسخ دادن


چای کارمین املاک ملل24