منتشر شده در :  ۲۱ آبان ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۰:۵۸:۴۴


مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان؛

راه دسترسی شهرک صنعتی نیازمند مشارکت همه جانبه است

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت: اجرای پروژه راه دسترسی به شهرک صنعتی لاهیجان نیاز به مشارکت و همکاری همه جانبه مسئولین دارد.

‌‌به گزارش «لاهیجان»، جلسه بررسی احداث راه دسترسی به شهرک صنعتی توستان، با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی، شهردار و دیگر اعضای برگزار شد و احمدعلی شهیدی پیرامون ضرورت اجرای پروژه راه دسترسی به شهرک صنعتی توستان تاکید کرد و گفت: اجرای پروژه راه دسترسی به شهرک صنعتی لاهیجان نیاز به مشارکت و همکاری همه جانبه دستگاه‌های اجرایی شهرستان دارد.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی شهرستان با تسریع در پاسخ استعلام های مورد نیاز کمک به روند رو به جلو پروژه راه دسترسی شهرک صنعتی توستان خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: با توجه به وضعیت مناسب شهرک صنعتی لاهیجان و وجود واحدهای صنعتی فعال و موفق در این شهرک، سرمایه‌گذاران و صنعتگران بسیاری خواستار حضور در این شهرک و شهرستان هستند که با معرفی و شناسایی زمینها و موقعیتهای صنعتی مناسب جهت احداث شهرک صنعتی می‌توانیم سرمایه گذاران زیادی را جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی جذب کنیم.

رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: شهرک صنعتی لاهیجان شهرک خوبی است و در حوزه صادرات فعالیت دارد و از شهرک هایی است که در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی حرکت می کند .

فرماندار لاهیجان نیز در این نشست گفت: ۱۸واحد صنعتی فعال در این شهرک صنعتی و در کل شهرستان ۱۹۶واحد صنعتی وجود دارد که ۱۴۲واحد فعال است و ۴۵درصد شاغلین صنعتی در شهرک صنعتی توستان لاهیجان قرار دارند.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان