منتشر شده در :  ۲۲ آبان ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۴:۳۸:۵۷


یاسری: شهرداری باید به ما گزارش کار ریز دهد/ طیران: جشنواره ایده های شهروندی ارزشمند است

خزانه دار شورای شهر لاهیجان گفت: بالغ بر ۶۰ مصوبه در این دوره از شورا داشته ایم و شهرداری گزارشی در مورد اجرای مصوبات به شورا ارائه نداده است.

به گزارش «لاهیجان»، آرمان پوریاسری عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان در نوزدهمین جلسه شورای شهر به وظیفه نظارتی شورای شهر بر عملکرد شهرداری اشاره و اظهار داشت و گفت: یکی از وظایف کلیدی شورای شهر پیگیری و نظارت بر عملکرد شهرداری است .
وی با بیان اینکه بالغ بر ۶۰ مصوبه در این دوره از شورا داشته ایم و شهرداری گزارشی در مورد اجرا ی مصوبات به شورا ارائه دهد افزود: ما هنوز در مسائل شهرداری ریز نشده‌ایم و باید پیگیر شویم و شهرداری باید به ما گزارش کار ریز بدهد.

وی ارائه گزارش وضعیت موجود شهرداری به شهروندان را با اهمیت عنوان کرد و بر شفاف سازی امور شهرداری تأکید نمود و افزود: با شناسایی کمبودها و تقویت نقاط قوت بتوانیم خدمات بهتری را به شهروندان فهیم لاهیجانی ارائه دهیم.

طیران دیگر عضو شورای شهر جشنواره ایده های برتر شهروندی تجلی جدیت مدیریت شهری لاهیجان در استفاده از ظرفیت مردم برای آبادانی و توسعه شهر لاهیجان دانست و افزود: ۲۴ آبان ماه روز کتاب و کتابخوانی را به همه عزیزانی که اهل علم و کتاب و کتاب خوانی هستند تبریک می گویم.

طیران طی سخنانی برگزاری جشنواره ایده های برتر شهروندی توسط شهرداری را ارزشمند دانست و آن را فرصت مناسبی برای تجلی جدیت مدیریت شهری لاهیجان در استفاده از ظرفیت مردم برای آبادانی و توسعه بیش از گذشته این شهر گردشگری و فرهنگی عنوان نمود و افزود: با این طرح بستر مناسب برای مشارکت داوطلبانه شهروندان در تصمیمات شهری و تعیین سرنوشت شهر فراهم خواهد شد.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان