منتشر شده در :  ۵ آذر ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۸:۲۳:۱۸


جاوید فوتبال گیلان در آرامگاه ابدی آرام گرفت +گزارش تصویری

پیکر جاوید جهانگیری پس از وداع در ورزشگاه تختی لاهیجان از مقابل بیمارستان شفای این شهر به سمت آقاسیدمحمد یمنی تشییع و در آرامستان آقامیر شهید به خاک سپرده شد.

به گزارش «لاهیجان»، مراسم تشییع پیکر جاوید جهانگیری اسطوره فوتبال لاهیجان، کاپیتان سابق ملوان و سپیدرود و بازیکن سابق تیم ملی ایران امروز یکشنبه ۵ آذر در لاهیجان برگزار شد.

مرحوم جهانگیری متولد سال ۱۳۲۷ بود و سابقه بازی در دو تیم قدیمی و پرطرفدار سپیدرود رشت و ملوان بندرانزلی را در کارنامه ورزشی خود داشت.

وی به تیم ملی فوتبال ایران نیز دعوت شده بود و سابقه ۲ بازی ملی در کارنامه ورزشی این بازیکن خوش اخلاق گیلانی وجود دارد و او آخرین بازیکنی بود که از تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی ۱۹۷۸ خط خورد.

نصرت ایراندوست یکی از مربیان با سابقه فوتبال کشور و  دوست صمیمی جاوید جهانگیری در این خصوص به خبرنگار «لاهیجان» گفت: دوست با ارزشی را من و جامعه ورزش از دست دادیم و این ها به جای خود مخصوصا لاهیجانی ها یک مرد با ارزش را از دست دادند. ما قبل از تاسیس باشگاه ملوان از سال ۴۵ و در مسابقات آموزشگاه ها با هم دوست بودیم، خاطرات زیادی با جاوید داریم شهرهای زیادی با هم رفتیم، شیرین ترین خاطره هم برمیگردد به فصل ۷۵-۷۶ که به ما کمک زیادی کرد که ملوان را از لیگ دسته یک به لیگ برتر بیاویم.

عکس و گزاش: بهنام فیروزی

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان