منتشر شده در :  ۱۱ آذر ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۱:۴۹:۴۱


هنرنمایی بازیگر لاهیجانی در یک مجموعه تلویزیونی

نقش‌آفرینی حدیث نیکرو در سریال «زندگی از نو»

حدیث نیکرو هنرمند لاهیجانی در جدیدترین کار هنری خود در سریال «زندگی از نو» نقش آفرینی خواهد کرد.

به گزارش «لاهیجان»، مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» به کارگردانی علی‌محمد قاسمی و تهیه‌کنندگی مهدی شفیعی در تالش درحال تصویربرداری است. این سریال ماجرای زوج جوانی است که از تهران مهاجرت می‌کنند و با راه‌اندازی یک خانه جنگلی در گیلان مقیم می‌شوند. مهمان‌های این خانه جنگلی، هرکدام داستانی برای بازگو کردن دارد.

در جمع بازیگران اصلی این سریال، نام حدیث نیکرو بازیگر توانمند لاهیجانی هم به چشم می‌خورد. وی چندی پیش در یکی از قصه‌های مجموعه «روزهای بهتر» که از شبکه یک سیما پخش شد نیز نقش‌آفرینی کرده بود. همچنین وی در پائیز امسال برای بازی در دو نمایش «مکانیک» و «یک جرعه آب»، اولی در رشت و دومی در لاهیجان مورد تحسین تماشاگران قرار گرفت.

طبق برنامه‌ریزی‌ها، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «زندگی از نو» تا نیمه‌های اسفند ادامه خواهد داشت و گویا در سی قسمت، و برای شبکه پنج سیما آماده پخش خواهد شد. در کنار حدیث نیکرو، نام‌هایی مثل مینا جعفرزاده، خیام وقار کاشانی، ژیلا آل‌رشاد نیز به عنوان بازیگران اصلی کار به چشم می‌خورد. همچنین گفتنی است به فراخور قصه‌های مختلف این سریال، بازیگران دیگری همچون بهزاد فراهانی، کمند امیرسلیمانی و علی انصاریان نیز در کنار بازیگران اصلی حضور خواهند داشت.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان