منتشر شده در :  ۱۳ دی ۱۳۹۶
ساعت:  ۰۹:۲۳:۴۶


استاندار گیلان: نقد و نظرات مردم نسبت به عملکرد مسئولان باعث پیشرفت است

استاندار گیلان با بیان اینکه رسانه ها زبان گویا مردم و جوانان هستند، بیان کرد: باید موانع و فاصله ای که بین مردم و مسئولین وجود دارد حذف شود زیرا یقینا نقد و نظرات مردم نسبت به عملکرد اینجانب باعث پیشرفت است.

به گزارش«لاهیجان» به نقل از ۸دی، مصطفی سالاری ظهر امروز در همایش روز رشت در سالن ناجا، اظهار کرد: رشت در بسیاری موارد نظیر اولین راه آهن، اولین‌کتابخانه و اولین داروخانه شبانه روزی و…جز اولین ها محسوب می شود.

وی با اشاره به تمدن و فرهنگ مردم کلانشهر رشت، گفت: مهم تر از اولین ها، فرهنگ و تمدن شهر رشت است که شهروندان ما با تمدن در آن، اعتراضات خود را بیان می کنند.

استاندار گیلان در خصوص گلایه های مردم و جوانان رشت خطاب به آن ها، بیان کرد: نه فقط حقوق بگیران دولت، بلکه همه در برابر این انقلاب و آرمان های بلند امام و شهدا مسئولیم و می بایست وظایف خود را به خوبی انجام دهیم.

**مسئولین شرایط مردم را درک کنند

سالاری با بیان اینکه باید به موقع پاسخگوی مشکلات مردم به خصوص جوانان باشیم، افزود: مسئولین شرایط مردم را درک کنند.

وی ادامه داد: مردم صاحب کار مسئولین هستند و ما موظفیم عملکرد مثبت خود را به صاحب کارمان نشان دهیم و مرزی بین مردم و مسولین وجود نداشته باشد.

**قدردان زحمات نیروی انتظامی در شب های اخیر هستیم

سالاری با بیان اینکه رسانه ها زبان گویا مردم و جوانان هستند، بیان کرد: باید موانع و فاصله ای که بین مردم و مسئولین وجود دارد حذف شود زیرا یقینا نقد و نظرات مردم نسبت به عملکرد اینجانب باعث پیشرفت است.

مقام عالی دولت در استان گیلان درباره نحوه برخورد نیروی انتظامی در شب های اخیر، گفت: قدردان زحمات نیروی انتظامی استان که در این روزها متانت را لازمه کار خود دانسته هستیم و ان شالله که نظر مردم برای ما راهگشا باشد.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان