منتشر شده در :  ۱۴ دی ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۴:۳۴:۵۱


تظاهرات مردمی علیه اغتشاشات اخیر در لاهیجان برگزار شد +گزارش تصویری

مراسم راهپیمایی پرشور مردمی علیه هنجارشکنان، اغتشاش‌گران و بی‌حرمتی‌ها و بیعت دوباره با انقلاب و ولایت فقیه در شهرستان لاهیجان است.

به گزارش «لاهیجان»، مردم مومن و متعهد شهرستان لاهیجان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به اغتشاشات خیابانی چند روز گذشته صبح امروز به خیابان آمدند و فریاد مرگ بر فتنه‌گر سر دادند.

در این راهپیمایی خودجوش مردمی، اقشار و مجموعه‌های مختلف و گروه‌های مردمی در شهرستان لاهیجان از ساعت ۱۰ صبح امروز در میدان سپاه تجمع کرده و سپس به سمت میدان وحدت حرکت کردند.

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردمی، خانواده‌های شهدا، ایثارگران، جانبازان، رزمندگان اسلام، روحانیون، جوانان و دانشگاهیان اساتید و آموزش پرورش، کسبه بازاریان استان گلستان حضور داشتند و شعارهای مرگ بر امریکا، مرگ بر فتنه گر، مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان اسلام و ایران زدند.

متاسفانه در چند روز گذشته تجمعاتی با محوریت مشکلات اقتصادی و مدیریت فتنه‌گران در شهرستان لاهیجان برگزار شده بود. مردم شهرستان لاهیجان بیش از ۶۵۰ شهید تقدیم انقلاب کرده اند و همیشه در صف مقدم مقابله با دشمنان انقلاب بوده‌اند.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان