منتشر شده در :  ۱۵ دی ۱۳۹۶
ساعت:  ۲۳:۱۹:۴۰


رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لاهیجان و سیاهکل؛

مردم با مسئولین عهد اخوت نبستند/صدای معترضان از اغتشاشگران جداست/ مردم منتظرند میوه برجام را بچشند

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لاهیجان و سیاهکل در پایان راهپیمایی اعتراضی مردم لاهیجان به اغتشاشات اخیر در این شهرستان با بیان اینکه حرف آقایی که می گوید من در خانه میخوابیدم و ۸ میلیون حقوق می گرفتم مردم را عصبانی می کند گفت: مردم گاها به نان شب خود محتاج هستند، شما به چه حقی این گونه صحبت میکنید.

به گزارش «لاهیجان»، حجت الاسلام سیدحامد میرحسینی اشکوری رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان های لاهیجان و سیاهکل در حاشیه راهپیمایی علیه اغتشاشگران گفت: مردم از آغاز انقلاب تاکنون برای حفظ نظام جمهوری اسلامی از یک تا پنج فرزند خود را اهدا کرده اند و اجازه نمی دهند کسانی با آتش زدن حسینه ها ، مساجد و پرچم جمهوری اسلامی خللی در انقلاب ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه مردم از اول انقلاب پای انقلاب ایستاده اند و در هشت سال جنگ تحمیلی از جان و مال خود از آن دفاع کردند افزود: در جریان فتنه ۸۸درحالی که بسیاری ازخواص مردود شدند ولی مردم در آزمون های دفاع از انقلاب موفق بودند.

حجت الاسلام اشکوری با بیان اینکه امریکا و دشمنان انقلاب اسلامی بدانند ملت ایران همین مردمی هستند که برای دفاع به میدان آمده اند و اجازه نخواهند داد کسی به انقلاب و مقدسات تعرض کنند گفت: مسئولان باید اشرافیگری را کنار بگذارند و به رانت خواری پایان دهند و در کنار مردم باشند و مانند آنها زندگی کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لاهیجان با بیان اینکه این صحبت مسئولی که می گوید من در خانه می خوابیدم و ۸میلیون تومان حقوق می گرفتم مردم را عصبانی میکند افزود: مردمی که گاها به نان شب خود محتاج هستند، شما چه حقی دارید که همچین حرفی می زنید.

وی با بیان اینکه مردم اگر ببیند مسئولین هم مثل آنها زندگی می کنند و در کنار آنها هستند دلگرم خواهند شد افزود: ولی اگر مسئولین به غیر این وضعیت عمل کنند تصور نکند که مردم با آنها عهد اخوت بستند و شما را از شهر و شهرستان بیرون می کنند و باکسی تعارف ندارند.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان با بیان اینکه طوری که عمل نکنیم که اغتشاشگران سوء استفاده کنند افزود: صدای معترضان با اغتشاشگران جداست و باید مسولان به حرف های مردم گوش دهند و در فکر معیشت آنها باشند.

وی با بیان اینکه مردم چندین سال است منتظر هستند که برجام میوه دهد و باید نتیجه برجام را بچشند افزود: متاسفانه به جای اینکه بعد از هر انتخابات که مردم حضور حداکثری دارند تشویق شوند، قیمت ها را زیاد می کنیم.

وی یادآورشد: مردم مواظب حرکات دشمنان بوده و منتظر دستور رهبری هستند تا با اغتشاشگران برخورد کنند.

به گزارش «لاهیجان»، شهر لاهیجان از جمله شهرهایی بود که شامگاه یکشنبه این هفته بر اساس یک اطلاع رسانی از پیش تعیین شده و فراخوان سراسری از طریق گروههای تلگرامی شاهد تجمع عده ای که بیشتر آنان را جوانان تشکیل می دادند درحاشیه استخر لاهیجان و میدان پاسداران و بسیج این شهر بود. به تدریج گروه اندکی از جوانان کم سن با شعارهای تند اجتماع اعتراض آمیز را به خشونت کشاندند.

 

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان