منتشر شده در :  ۱۶ دی ۱۳۹۶
ساعت:  ۲۰:۳۶:۳۱


قیام مردم لاهیجان علیه اغتشاگران روزهای اخیر +گزارش تصویری

مردم شهر لاهیجان علیه اقدامات هنجارشکنانه اخیر راهپیمایی کردند.

ولی شریعت ناصری– به گزارش «لاهیجان»، مردم ولایی و انقلابی شهر لاهیجان صبح روز پنج‌شنبه ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶ برای اعلام حمایت از انقلاب و نظام اسلامی و اعلام انزجار از اقدامات عده‌ای معدود هنجارشکن و اغتشاش‌گر که طی روزهای اخیر با حمایت جنایتکاران و مستکبران فعالیت خرابکارانه در کشور داشتند و به مردم و اموال عمومی آسیب وارد کردند، راهپیمایی کردند.

در این مراسم حجت السلام والمسلمین میر حسینی اشکوری ، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان های لاهیجان و سیاهکل بابیان اینکه پیروزی مقاومت در سوریه، عراق و یمن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در سالروز حماسه مردم فهیم ایران در ۹ دی۱۳۸۸ این مثلث شوم آمریکا ،رژیم صهیونیستی و آل سعود تصمیم بر این گرفتند که آشوب های خیابانی را در ایران اسلامی تدارک ببینید.

ی با بیان اینکه مردم از اول انقلاب پای انقلاب ایستاده اند و در هشت سال جنگ تحمیلی از جان و مال خود از آن دفاع کردند افزود: در جریان فتنه ۸۸درحالی که بسیاری ازخواص مردود شدند ولی مردم در آزمون های دفاع از انقلاب موفق بودند.

حجت الاسلام اشکوری با بیان اینکه امریکا و دشمنان انقلاب اسلامی بدانند ملت ایران همین مردمی هستند که برای دفاع به میدان آمده اند و اجازه نخواهند داد کسی به انقلاب و مقدسات تعرض کنند گفت: مسئولان باید اشرافیگری را کنار بگذارند و به رانت خواری پایان دهند و در کنار مردم باشند و مانند آنها زندگی کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لاهیجان با بیان اینکه این صحبت مسئولی که می گوید من در خانه می خوابیدم و ۸میلیون تومان حقوق می گرفتم مردم را عصبانی میکند افزود: مردمی که گاها به نان شب خود محتاج هستند، شما چه حقی دارید که همچین حرفی می زنید.

وی با بیان اینکه مردم اگر ببیند مسئولین هم مثل آنها زندگی می کنند و در کنار آنها هستند دلگرم خواهند شد افزود: ولی اگر مسئولین به غیر این وضعیت عمل کنند تصور نکند که مردم با آنها عهد اخوت بستند و شما را از شهر و شهرستان بیرون می کنند و باکسی تعارف ندارند.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان با بیان اینکه طوری که عمل نکنیم که اغتشاشگران سوء استفاده کنند افزود: صدای معترضان با اغتشاشگران جداست و باید مسولان به حرف های مردم گوش دهند و در فکر معیشت آنها باشند.

وی با بیان اینکه مردم چندین سال است منتظر هستند که برجام میوه دهد و باید نتیجه برجام را بچشند افزود: متاسفانه به جای اینکه بعد از هر انتخابات که مردم حضور حداکثری دارند تشویق شوند، قیمت ها را زیاد می کنیم.

وی یادآورشد: مردم مواظب حرکات دشمنان بوده و منتظر دستور رهبری هستند تا با اغتشاشگران برخورد کنند.

 

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان