منتشر شده در :  ۱۹ دی ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۱:۵۶:۱۳


رئیس شورای شهر لاهیجان؛

باید در جذب سرمایه گذار واقع بینانه عمل کرد

رئیس شورای شهر لاهیجان با بیان اینکه باید در خصوص جذب سرمایه گذار واقع بین باشیم اظهار داشت: پارک های سطح شهر در بحث توسعه و ایمن سازی و همچنین طراحی مناسب برای جانبازان بهنگام سازی شود. 

به گزارش «لاهیجان»، فردادجنابی رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان در بیست و ششمین جلسه شورای شهر با تأکید بر لزوم تعیین تکلیف هرچه سریعتر میدان بصیرت سابق، خواستار بررسی کارشناسی و انجام مطالعات لازم قبل از اجرای پروژه های شهرداری شد و افزود: بمنظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان و از بین رفتن بیت المال، شهرداری قبل از اجرای کلیه پروژه های خود نسبت به انجام مطالعات لازم و و توجیه طرح توسط مشاوران مورد وثوق اقدام نماید.

فرداد جنابی با تأکید بر واقع نگری در خصوص جذب سرمایه گذاران و پروژه های مرتبط ، خواستار مرمت و رسیدگی لازم به پارک های سطح شهر به ویژه در بحث توسعه و ایمن سازی آنها و همچنین طراحی مناسب برای پارک جانبازان با استفاده از مهندسان مجرب و متخصص شد.

وی به تخریب پیاده رو و آسفالت و گاهاً برجاماندن ملات بتن در سطح آسفالت و یا هدایت آن به مجاری آبهای سطحی در برخی ساختمان های در حال احداث اشاره و افزود: متأسفانه برخی از سازندگان ساختمان بدون توجه به موارد فنی باعث تخریب موزاییک پیاده رو و حتی آسفالت محل می شوند که جا دارد در این مورد بهنگام دریافت پایان کار این موضوع بیشتر مدنظر امور شهر قرار گیرد و خسارات وارده اخذ و سوابق در پرونده مربوطه ثبت گردد.
وی همچنین خواستار رعایت کد ارتفاعی ساختمان ها در هنگام صدور پایان کار شد .

وی با گرامیداشت ۱۷ دی ماه و پنجاهمین سالروز درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی، اظهار داشت: مرحوم غلامرضاتختی یکی از بزرگان، نام آوران و پهلوانان خوشنام کشور بود که علاوه بر درخشش در ابعاد فنی در زمینه اخلاقی و انسانی برجسته و الگو بود. امیدواریم با زنده نگه داشتن نام و یاد پهلوانانی همچون تختی بتوانیم این روحیه را در جامعه بیش از پیش گسترش دهیم.

رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان با تقدیر از زحمات و تلاش های دوتن از اعضای شورای شهر “محسن شیخ شعربافان و رضا نصرتی” به جهت پیگیری پروژه لایروبی زهکش ها و بازگشایی مسیر هدایت آبهای سطحی، از زحمات علیرضا نجه خسروی ، حمید مولایی نژاد ، حسین سعیدی ، ادریس پورضا ، محمد حسنی دیلمی و آرش دیبا و علی نیا به جهت عملیات رفع خطر از ساختمان سینما بعثت واقع در خیابان انقلاب در راستای اجرای بند ۱۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها تشکر و قدردانی کرد.

 

پایان پیام/

 

کانال تلگرام لاهیجان