منتشر شده در :  ۱۹ دی ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۹:۳۴:۲۹


دومین اتاق فکر کشور در لاهیجان راه اندازی می شود

 رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت عمران و توسعه شهرک صنعتی لاهیجان گفت:دومین اتاق فکر در سطح کشور در لاهیجان در شهرک صنعتی این شهرستان ایجاد و راه اندازی می شود.

به گزارش «لاهیجان»، پیمان پورنصیری روز سه شنبه افزود: این اتاق فکر متشکل از نمایندگان ادارات صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف ، فرمانداری ، نماینده مجلس ، مهندسان ،پزشکان ، ورزشکاران، معلمان ، دانشگاهیان ، حقوق دانان و اقشار مختلف اقشار جامعه خواهند بود که ۱۵سال پس از تشکیل اتاق فکر در استان اصفهان این اتاق فکر در لاهیجان آغاز به کار می کند.
وی اظهارداشت: تصمیمات این اتاق فکر برای ادارات و سازمان های دولتی و بخش خصوصی جنبه مشورتی دارد که طرح ها پس از بررسی های کارشناسی و ارزیابی های همه جانبه در این اتاق فکر برای اجرا به گروه ها ، اصناف و سازمان ها ارایه می شود.
وی تصریح کرد:زمین برای ساخت این اتاق فکر درحال واگذاری است که پس از تصویب نهایی این طرح در استان نسبت به احداث ساختمان آن اقدام خواهدشد.
وی انگیزه تشکیل این اتاق فکر را کمک به توسعه و پیشرفت شهرستان لاهیجان و ارتقای شهرستان در کلیه زمینه ها ،افزایش گفتمان دوستانه و علمی و ایجاد فضایی مثبت گرایی و صمیمیت و جلب حس اعتماد عمومی در مردم نسبت به اجرای طرح ها و پروژه ها ذکر کرد.
پورنصیری خاطرنشان کرد:در طراحی ساختمان آن یک سالن برای بررسی طرح ها و پرسش و پاسخ و رفع ابهام ها در نظر گرفته شده است و واحدی نیز برای برگزاری همایش ها احداث می شود.
وی تصریح کرد:شهرک صنعتی لاهیجان از نظر عرصه صنعتی و ایجاد اشتغال در کشور نمونه معرفی شده است و از بیشترین امکانات زیرساختی برخوردار است و از نظر زیبایی نیز در ردیف های برتر قرار دارد.
شهرک صنعتی لاهیجان در زمینی به مساحت ۱۸هکتار که ۱۲هکتار آن عرصه صنعتی محسوب می شود، ساخته شده است.
شهرستان لاهیجان با دو بخش مرکزی و رودبنه، در ۴۰ کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

منبع: ایرنا

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان