منتشر شده در :  ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
ساعت:  ۲۱:۲۴:۲۶


دبیر شورای حامیان تدبیر و امید گیلان

ثبت تصاویر مشترک با مطهری برای اهداف خاص طبیعی است +عکس

دبیر شورای حامیان تدبیر و امید گیلان در ارتباط با عکس منتشر شده از مطهری در راهپیمایی لاهیجان گفت: بدیهی است که برخی با ثبت تصاویر مشترک با ایشان، اهداف و نیات مختلفی داشته باشند.

به گزارش «لاهیجان»، سعید آقایی در مورد حواشی حضور دکتر علی مطهری در راهپیمایی لاهیجان به  «لاهیگ» گفت: دکتر مطهری که به دعوت شورای حامیان تدبیر و امید گیلان و برای سخنرانی در همایش «یاد انقلاب» به استان آمد، صبح امروز برای شرکت در راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب به جمع راهپیمایان پیوستند.

 

دبیر دوره ایی شورای حامیان تدبیر و امید گیلان در مورد حواشی حضور دکتر علی مطهری در راهپیمایی لاهیجان گفت: دکتر مطهری که به دعوت شورای حامیان تدبیر و امید گیلان و برای سخنرانی در همایش «یاد انقلاب» به استان آمد، صبح امروز برای شرکت در راهپیمایی باشکوه پیروزی انقلاب به جمع راهپیمایان پیوستند.

 

سعیدآقایی افزود: به غیر از اعضای شورای حامیان و فرزند ایشان، شخصیت دیگری در معیت همراهان دکتر مطهری قرار نداشته و در این اثنی تصاویر همراهانی که در حین راهپیمایی ثبت شده، به صورت تصادفی و آنی انجام شده است.

 

وی افزود: دکتر مطهری نماینده محبوب و توانمندی است و بدیهی است برخی با ثبت تصاویر مشترک با ایشان، اهداف و نیات مختلفی داشته باشند.

دبیر شورای حامیان تدبیر و امید گیلان افزود: دکتر مطهری در لاهیجان با هیچ یک از شخصیت ها و مسئولین دیدار نداشته و هم اکنون گیلان را به مقصد تهران ترک نموده است.

به گزارش «لاهیجان»، صبح امروز ایرج ندیمی نماینده پیشین لاهیجان پس از اطلاع از حضور مطهری در راهپیمایی امروز لاهیجان، سریعا خود را به وی رساند تا طبق عادت مالوف با وی نیز عکسی به یادگار داشته باشد؛ عکسی که باعث شد تا حامیان وی در فضای مجازی حتی دلیل حضور مطهری در لاهیجان را دعوت ندیمی از وی عنوان کنند که البته این خبر از اساس تکذیب شد.
پایان پیام/
کانال تلگرام لاهیجان