منتشر شده در :  ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
ساعت:  ۲۲:۴۵:۳۹


پیام تشکر فرمانده سپاه لاهیجان از حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

فرمانده سپاه لاهیجان تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیانگر مردمی بودن و مردمی ماندن نهضت عاشورایی انقلاب اسلامی در طول سی و نه سال از عمر پر برکت خویش است.

به گزارش «لاهیجان»، سرهنگ سید جعفر حسینی فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان در این پیام تصریح کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تماشایی ترین و باشکوه ترین تجربه حضور مردمی از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون بود.
پیام تشکر فرمانده سپاه شهرستان لاهیجان به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم حضور پرشور و شعور مردم غیور و فهیم شهرستان لاهیجان در مراسم راهپیمایی سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی، نشان از ولایت مداری، بصیرت، دشمن شناسی و پایبندی ایشان به آرمان های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و رهبر عظیم الشأن انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) دارد.
این حضور حداکثری بیانگر مردمی بودن و مردمی ماندن نهضت عاشورایی انقلاب اسلامی در طول سی و نه سال از عمر پر برکت خویش است و گواه این حقیقت بوده که نظام مقتدر جمهوری اسلامی، که حاصل نثار خون مطهر هزاران شهید گلگون کفن است، همواره در مسیر مردم سالاری دینی و حمایت از مظلومین جهان گام برداشته است. شکوه ایستادگی، وحدت، همدلی و همراهی اقشار و آحاد ملت ایران، راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را به تماشایی ترین و باشکوه ترین تجربه حضور مردمی از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون مبدل ساخت، و پیامی آشکار برای استکبار جهانی بود که ملت ایران تا ابد پای ابرقدرت ترین حکومت اسلامی و مردمی جهان ایستاده اند و لحظه ای نسبت به تابعیت از ولایت فقیه که جلوه ای از تقوای سیاسی است، درنگ نخواهند ورزید.
برخود لازم می دانم به عنوان یک سرباز کوچک نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، از حضور گسترده و حماسی مردم بصیر و شهیدپرور شهرستان لاهیجان که برگ زرینی دیگر را در تاریخ ولایت مداری مردم این شهرستان رقم زدند صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
سیدجعفر حسینی خادم بسیجیان شهرستان لاهیجان
انتهای پیام/
کانال تلگرام لاهیجان