منتشر شده در :  ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۱:۳۷:۴۶


راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن در رودبنه برگزار شد +گزارش تصویری

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و سقوط رژیم ستمشاهی در ۲۲ بهمن سال ۵۷، راهپیمایی با شکوهی در شهر رودبنه برگزار شد.

ولی شریعت ناصری– به گزارش «لاهیجان»، در آیین راهپیمایی ۲۲بهمن امسال در صحنه مردان، زنان، نوجوانان ، جوانان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران و سایر اقشار کنار مسئولین شهر رودبنه در صفوف فشرده بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشتند.
دراین مراسم باشکوه حجت اسلام ملکی امام جماعت مسجد این شهر ضمن تشکر قدردانی از حضور پرشور مردم همیشه در صحنه بخش رودبنه و مسئولین بخش بیان داشت: مهم ترین دستاوردی که انقلاب اسلامی برای ما به ارمغان آورده، امنیت عمومی بود لذا شما می بیند دشمنان امنیت عمومی مردم را هدف قرار دادند.

وی با بیان اینکه امنیت عمومی حاصل نمی شود مگر با وحدت و همدلی افزود: پیام مردم عزیز ما به مسئولین این است که امروز نیاز به مدیریت جهادی در اداره کشور داریم، نقطه ای که می تواند مردم را همواره و همراه این انقلاب نگه دارد شرط آن این است که مسئولین مدیریت جهادی را در سر لوحه برنامه هاشان قرار دهند.

ملکی افزود: مسئولین بدانند که صاحبان اصلی این انقلاب مردم هستند و انشاالله این مردم تا آخر با این انقلاب و نظام خواهند بود.
وی بابیان اینکه بعد پیروزی انقلاب اسلامی ما در همه جهاد پیشرفت داشتیم و دشمن از پیشرفت ما ناراحت است گفت: به همین جهت، دست به کارهای زده تا موانعی در جهت پیشرفت های این ملت قرار دهد، اما دشمن در همه حال به فضل خداوند شکست خورده است.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان