منتشر شده در :  ۲۳ بهمن ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۴:۴۲:۱۷


۲۲ بهمن فرصتی برای فرو ریختن دژ استکبار جهانی

امروز هیچ قدرتی توان مقابله با ایران را ندارد، امروز علاوه بر اینکه برای سرزمین خود تصمیم می‌گیریم حتی اراده‌ی ملت ایران در دنیا و خاورمیانه نیز سرنوشت‌ساز شده است و این از ابهت ملت سرافراز ایران اسلامی است.

به گزارش سرویس یادداشت «لاهیجان»، فرهادپردخته در آخرین یادداشت خود نوشت: امروز با دشمن ضعیف و توسری‌خوری مواجه هستیم که توان اقتصادی و سیاسی آن با سال ۵۷ قابل‌مقایسه نیست، بنابراین لبخند به آمریکا دردی از ایران دوا نمی‌کند بلکه به دردهای ما می‌افزاید. امروز دوباره ما ملت ایران با امام و شهدا هم‌پیمان می‌شویم، تا بر راهی که انتخاب کرده‌ایم، بگویم این راه را تا اضمحلال آمریکا و اسرائیل ادامه می‌دهیم.

فریاد ملت ایران از نسل اول تا نسل پنجم انقلاب این بوده و خواهد بود که زیر بار ظلم و زور نمی‌رویم و با اطاعت از ولایت‌فقیه از تهدیدات دشمن زبون نیز نمی‌هراسیم. ۲۲بهمن روز بیعت دوباره با امام راحل و آرمان‌های انقلاب و روز گرامی داشت ایثارگری جانبازان و فداکاری شهدا است که هرگز از یادهایمان بیرون نمی‌روند؛ امروز از کودکان و جوانان تا کهنسالان این مملکت به صحنه آمدند و همگی شعار استقلال، آزادی، حاکمیت دین خدا، اطاعت از ولایت‌فقیه و برائت از مشرکان را فریاد زدند؛ تا نظام مردم‌سالاری دینی خود را حفظ کنند.

امروز ملت ایران می‌داند که جهان خواران تمام توان خود را به کار بسته‌اند تا از هر طریقی بر ملت ایران نفوذ کنند. بااین‌وجود، فریاد و شعار ملت ایران از نسل اول تا نسل پنجم انقلاب این بوده است و خواهد بود، مرگ بر آمریکا.
هم‌اکنون از ایران هسته‌ای با شما سخن می‌گوییم که هسته‌ی اتم می‌شکافیم و ماهواره به فضا ارسال می‌کنیم.
امروز هیچ قدرتی توان مقابله با ایران را ندارد، امروز علاوه بر اینکه برای سرزمین خود تصمیم می‌گیریم حتی اراده‌ی ملت ایران در دنیا و خاورمیانه نیز سرنوشت‌ساز شده است و این از ابهت ملت سرافراز ایران اسلامی است.
هم‌اکنون شاهد هستیم که آمریکا و آل سعود از پیشروی‌های رزمندگان اسلام در جبهه عراق و سوریه هراسیده و به این نتیجه رسیده‌اند درصورتی‌که پیشروی‌های رزمندگان ادامه داشته باشد در آینده‌ای نه‌چندان دور دیگر هیچ اثری از رژیم صهیونیستی هم باقی نمی‌ماند.
دشمنان ایران، قدرت ایران را که وحدت و همدلی است در دنیا خوب نشناخته‌اند و ما با پیشروی اقتصادی اجرای اقتصاد مقاومتی درآینده ای نزدیک فروریختن دژ استکبار جهانی (آمریکا) را شاهد خواهیم بود و از ۲۲ بهمن به‌عنوان فرصتی برای هموار کردن مسیر روزی که فروریختن دژ استکبار جهانی (آمریکا) را جهان شاهد باشد از راهی که آمده‌ایم برنخواهیم گشت و همچنان ایستاده‌ایم.
این پیروزی همیشگی بر ملّت ورهبرمعظم انقلاب و شهداء و ایثارگران مبار باد.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان