منتشر شده در :  ۲ اسفند ۱۳۹۱
ساعت:  ۲۳:۰۰:۱۱


حامد رمضانی

بزرگترین هــدف دشمن ، تجزیه ایــران است

از امروز تا انتخابات یازدهم ریاست جمهوری بیش از سه ماه باقی مانده و کم کم حال هوای انتخاباتی بعد از حال و هوای سال نو در فضای کشور بوجود خواهد آمد .

در این بین دشنمان و مخالفان ایران برنامه ریزی تندی برای بوجود آوردن اختلافات در سطح کشور انجام داده اند.

جریاناتی که در سال ۸۸ اعتراضات مردمی ایران را به سمت راس نظام برده و در صدد آشوب و خونریزی در کشور بودند امروز نیز با برنامه ریزی های گسترده تر به جنگ با ایران می آیند

بعد از شکست پروژه انقلاب مخملی در ایران ، این روزها برنامه ریزی جهت اتفاقات بزرگتر و خطرناکتری آغاز شده که با هدف تجزیه و جدا سازی قومیتی در ایران درحال تشکیل است.

چند صباحیست که در خوزستان و آذرباییجان کلید اولیه این فتنه بزرگ زده شده و عده ای با هدف جدا سازی خوزستان و آذرباییجان خود را آماده شروع حوادثی ناگوار در ایام انتخابات سال ۹۲ میکنند

یکی از این گام ها چند روز پیش در ترکیه برداشته شد و افرادی با عنوان به اصطلاح نمایندگان آذری‌های ساکن در ایران بزرگ، مجمعی را با نام «شورای ملی آذری…» ایجاد کرده‌‌اند که هدف نهایی آن به زعم آنها، استقلال از ایران است!!!!

 نکته جالب این که اعضای این شورا همگی از مقامات سابق ایران شمالی (دولت کنونی باکو) و ترکیه هستند که خود را نماینده آذری‌های ایران بزرگ نامیده‌اند.

اعضای این شورا با انتقاد از آنچه کوتاهی ترکیه در توجه به امور آذربایجان ایران بزرگ خواندند، از دولت آنکارا خواستند توجه بیشتری به آنها کرده و خود را در مسائل مرتبط با آنان وارد کند.

این افراد همچنین ضمن انتقاد از ایران و مذهب تشیع، مدعی شده‌اند برخی از آذری‌ها درصدد رها کردن عقاید شیعی هستند؛ اما به دلیل شرایط، اجازه این کار را نمی‌یابند!

به غیر از این در جنوب کشور نیز این ایام شاهد بیشتر شدن تلاش های تجزیه طلبانه عده ای با عنوان اعراب خوزستان هستیم که با راه اندازی شبکه ماهواره ای و سایت های مختلف در صدد آن هستند که خود را خوزستانی هایی بنامند که پیگیر جدا سازی این قسمت از خاک ایران هستند

گروهی به نام الحواز که با حمایت مستقیم مصر و عربستان سعودی این تلاش فتنه گرانه را آغاز کرده اند و با ایجاد اختلافات مذهبی و قومیتی در منطقه خوزستان مشغولند.

حتی کار به جایی کشیده شده که مدتی پیش کنفرانسی را نیز برگزار کرده اند و خواستار کنار کشیدن ایران از تجاوز به خاک خوزستان شدند !!!

متاسفانه سیاست خارجی این روزهای ایران هم به شدت در حالت سکون قرار دارد تا جایی که برنامه ریزی دیدار رئیس جمهور را با شیخ الازهر مصر را انجام میدهد ، شیخی که خود بارها حمایت خود را این گروه جدایی طلب اعلام کرده بود.

آقایانی که به  هشدار رسانه ای توجه نمی کنند و در دام شیطنت اعراب افراطی گرفتار شدند.
هرچند مصر و ترکیه و عربستان و … کوچک تر از آنند  که بخواهند در ایران آشوب ایجاد کند ولی مسئولان وزارت خارجه و امنیتی ما نباید از این اقدامات به سادگی عبور کنند.

منبع: حامد رمضانی

کانال تلگرام لاهیجان