منتشر شده در :  ۶ اسفند ۱۳۹۴
ساعت:  ۰۲:۲۰:۱۰


یادداشت منتشرنشده از شهید سیرت نیا پیرامون جعفرزاده:

اگر سرباز و مدافع سران فتنه باشید با سیلی امت حزب الله و عدم رای اعتماد مردم روبرو می شوید

با ادامه این قبیل رویکردهای عجولانه در دفاع از افراد غیرمطلوب و تضعیف جبهه خودی، فرجان بدی برای عزیز ارزشمندی همچون شما جانباز سرافراز انقلاب متصور است.

به گزارش«لاهیجان»، پدر شهید مدافع حرم گیلانی سید اسماعیل سیرت نیا در گفتگو با خبرنگار “درگیلان” با اشاره به اعتقادات و بصیرتهای فرزند شهیدش اظهار کرد: سید اسماعیل همیشه در برهه های حساس انقلاب و نظام گوش به فرمان رهبرش آنهم به صورت “سمعا و طاعتا” بود که نمونه ای از آن را می توان در فتنه سال ۸۸ و روشنگری هایش میان آحاد مردم مثال زد که بر کسی پوشیده نیست.
وی با بیان اینکه شهید سیرت نیا در مسایل فرهنگی و سیاسی استان هیچ گاه بی خیال نبود و همیشه دغدغه داشت، خاطرنشان کرد: فرزندم شهیدم سال گذشته یادداشتی از روی دغدغه و دلسوزی پیرامون عملکردهای عجیب یکی از نمایندگان فعلی رشت نوشته بود و از آنجایی که میدانست روزی شهید می شود؛ درخواست نمود بعد از شهادتش جهت روشنگری مردم این یادداشت در رسانه ها منتشر شود.

shahid-siratniya

بسم رب الشهدا و الصدیقین
شاید “دانستن حق مردم است”

برادر جانباز سر افراز، مهندس حاج غلامعلی جعفرزاده، حمایت شما را از وزیر حامی فتنه گران و برانداز سبز اموی پیگیری و دنبال نمودم.
شما همان کسی هستید که همواره غصه و انتقاد از سانسور و خاصه خرج ها و لابی مراکز قدرت نفسانی و شیطانی را بر سر زبان خود داشته و در دوره مدیریت ریاست بنیاد جانبازان و همچنین سازمان بنیاد شهید استان شعار عدالت خواهی و شایسته سالاری را سرداده و ومی کوشیدید که ظلم و فساد و قشری گری چهره شهر و استان ما را خراشیده و رنجیده ننماید تا آن روزی که دولت اصلاح طلبی رخ برکشید و ریاست جمهوری توسط مردم و با تنفیذ رهبر معظم انقلاب به دکتر محمود احمدی نژاد واگذار شد و با عوض شدن استاندار، عذرتان را از سازمان بنیاد شهید استان خواستند تا جوانترها فرصت خدمت گذاری یابند.
متاسفانه همه آرمان طلبی ها و ارزش خواهی ها به یک باره از سوی شما جای خود را به انتقادهای کوبنده داد و همچنین متهم کردن دلسوزان و خدمتگذاران وقت، اگرچه با بهره جستن از حمایت پدران با اخلاص و مادران باصفای شهید داده تمام تلاش خود را در جهت برگشتن به تصدی پیشین به کار بستید که بی نتیجه ماند.
در دوران انزوای سیاسی و مدیریتی خود با تکیه بر ویلچر جانبازی همواره ندای خدمتگذاری صادقانه و هجو و تخریب هرگونه بی تدبیری و بی عدالتی را به امید ایجاد اعتدال سیاسی در جهت تقویت مبانی انقلاب اسلامی سر دادید، که باز هم ما خانواده های جانباز و جمعی شهید داده فرمایشات و شعارهایتان را باور کرده و برای تحقق آن گرد شما جمع شدیم.
اگر در خاطر گرانقدرتان باشد همان زمان پیامکی به بنده فرستادید: ” به نمایندگی از شما برای کسب کرسی خدمتگذاری و سربازی ولایت معظم کاندیدا می شوم.”
همانطور که جمعی از عزیزان ارزشی و انقلابی میهن اسلامی به شعارهای ولایتمدارانه و پایبندی به مبانی انقلاب و راه پربهجت امام (ره) و شهدا که توسط مهندس میرحسین موسوی البته در پیش از انتخابات ریاست جمهوری اعتماد نمودند که البته کم هم نبودند.
آقای مهندس جانباز و پرتلاش جعفرزاده، اگر به جای سربازی ولایت معظم، سرباز و مدافع سران فتنه سبز اموی و براندازان حامی آنان، و به جای تقویت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، خدای ناکرده به حمایت جریان فحشا و ول انگاری فرهنگی غیر دینی همت بگمارید، همانگونه که مردم، سران فتنه و عده ای از نمایندگان اسبق استان که امضا کننده نامه پیشنهاد جام زهر و تسلیم در مقابل آمریکای جهانخوار به رهبر معظم انقلاب بودند، و همچنین برخی از آنان در ایجاد آشوب و نافرمانی مدنی در مجلس شورای اسلامی وقت نقش داشتند، مسامحه و مدارا نکرده و آنان با سیلی امت حزب الله و خانواده های معظم شهدا و آحاد مردم مومن این استان روبرو شده و دیگر هیچ وقت کرسی اعتماد مردم و به فرموده جنابعالی خدمت به مردم شریف و سربازی ولایت معظم را به عمر خود ندیده اند.
لذا با ادامه این قبیل رویکردهای عجولانه در دفاع از افراد غیرمطلوب و تضعیف جبهه خودی، فرجام بدی برای عزیز ارزشمندی همچون شما جانباز سرافراز انقلاب متصور است، خدا می داند که قصد و انگیزه من، نسبت دادن انحراف به شما نبوده و به امر قرآن به عنوان تذکر و انذار و اعلام خطری و بانگ الحذری به آنان که پیر و مرادمان امام خمینی کبیر(ره) لشکر مخلص خدایشان خوانده بوده و است، و بحمدلله شناخت از هوشمندی و کیاستی که از شما سراغ دارم این اطمینان را در من بسیار قوی نموده است که شما: قدردان رای اعتماد مردم شریف و مومن و حزب اللهی و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان رشت هستید و خواهید بود.

برادر شما سید اسماعیل سیرت نیا
فعال فرهنگی و خادم الشهدا مرکز فرهنگی دینی شباب اهل الجنه استان گیلان

shahid-siratniya2

انتهای پیام/

کانال تلگرام لاهیجان

نظر شما؟

 • مصطفی
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ در ۱۰:۴۸ قبل از ظهر

  به عنوان لاهیجانی برای سایت درپیتتون متاسفم که ابروی یه شهر شماها میبرید اونم شهری که به فرهنگ غنی همه میشناسند. شما اینقدر ترسو و بی وجدان هستید وقتی مطلبی از کسی میذارید جرات ندارید جواب طرف هم بذراید تا مردم قضاوت کنند. فقط یه طرفه خنجر میزنید و بوی از انسانیت نبرید.

  پاسخ دادن
 • مصطفی
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ در ۱۰:۴۷ قبل از ظهر

  سواستفاده از شهدای مدافع حرم آخرین حربه بی اخلاقان
  در حالیکه خیابان های منتهی به بلوار گیلان از ترافیک نیمه سنگینی برخوردار بود همه چیز در ستاد گلسار رشت آماده بود تا مهندس جعفرزاده در جمع جوانان حاضر شود و سخنرانی کند.

  نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس در ابتدای سخنرانی خود به آخرین بی تقوایی و بی اخلاقی صورت گرفته و استفاده ابزاری از شهدای مدافع حرم اشاره کرد و گفت:امروز برخی افراد نامه ی شهید مدافع حرم را انتشار می دهند اما من به زودی نامه ای خواهم نوشت و خواهم گفت که ای شهید در زمانی که تو نبودی برخی چه کارهایی کردند و چه اتفاقاتی رخ داده است.

  جعفرزاده با اشاره به رفتارهای برخی افراد گفت:عده ای در این کشور از شادی مردم ناراحت هستند .من خطاب به آنها می گویم اجازه بدهید تا این مردم با انتخاب های خود کشور را بسازند.

  پاسخ دادن
 • نام و نام خانوادگي *
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۶ در ۱۰:۴۶ قبل از ظهر

  وقعا سایت درپیتی دارید .به عنوان یه لاهیجانی متاسفم که شماها به اسم لاهیجان دارید ابروی شهرمون میبرید .ننگ برشما. اینقدر جرات ندارید که وقتی یه مطالبی میذارید جواب طرف هم بذارید.چون ادمهای ترسو و بی وجدانی هستید .کسی که وجدان نداره بهتره بره اسی محمد و مرگ اغوش بگیره.

  پاسخ دادن