منتشر شده در :  ۲۶ مهر ۱۳۹۵
ساعت:  ۲۱:۲۹:۴۳


سرمربی تیم فوتبال ساحلی چای ناطق لاهیجان :

نرگس خیری:تلاش می کنیم به مرحله نهایی صعود کنیم

سرمربی تیم فوتبال ساحلی چای ناطق لاهیجان از آمادگی کامل این تیم برای انجام مسابقات دور برگشت لیگ فوتبال ساحلی بانوان کشور خبر داد.

به گزارش «لاهیجان»، نرگس خاتون خیری روز سه شنبه و پیش از آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور در رودسر گفت: شرایط تیم ما در بازی برگشت نیز خوب و مطلوب است و تلاش می کنیم به مرحله نهایی رقابت ها صعود کنیم.
وی به نشست هماهنگی تیم های حاضر در این رقابت ها اشاره کرد و افزود: عصر امروز سه شنبه هماهنگی لازم با انجام قرعه کشی در محل هتل بهار رودسر محل استقرار نمایندگان تیم ها و داوران مسابقات صورت می گیرد و رقابت ها از فردا چهارشنبه در ورزشگاه ساحلی شهرداری رودسر شروع خواهد شد.
سرمربی تیم فوتبال ساحلی چای ناطق لاهیجان ادامه داد: مرحله اول این رقابت ها ۱۳تا ۱۵مهر مهر ماه جاری در بندر عباس با شرکت تیم های شهرداری بندر عباس، چای ناطق لاهیجان، دانشگاه آزاد فارسان چهار محل بختیاری و هیات تیران و کرون اصفهان برگزار شد که تیم شهرداری بندر عباس اول شد و تیم ما در جایگاه دوم قرار گرفت و همین چهار تیم دیدار برگشت را از فردا چهارشنبه به مدت سه روز و بصورت دوره ای برگزار خواهند کرد که دو تیم برتر این دوره از مسابقات به مرحله نهایی راه می یابند.
خیری در مورد تیم های حاضر در این رقابت ها گفت :از حریفان خود شناخت کامل داریم چرا که دور رفت با آنها بازی کرده ایم تیم شهرداری بندر عباس تیم مقتدری است و سالیان متمادی روی فوتبال ساحلی سرمایه گذاری خوبی انجام داده و همیشه قهرمان بوده و دو تیم دیگر هم تیم های خوبی هستند و ما هم با آامادگی کامل پا به این مسابقات خواهیم گذاشت و انگیزه تیم برای صعود به مرحله نهایی بالاست.
به گزارش ایرنا ،هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان کشور و در مرحله برگشت این مسابقات طی روزهای ۲۸تا ۳۰مهر ماه جاری در شهرستان رودسر برگزار خواهد شد .
دور قبل شهرداری بندر عباس قهرمان مسابقات شده بود.

منبع:ایرنا

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان