منتشر شده در :  ۲ آبان ۱۳۹۵
ساعت:  ۱۰:۳۸:۰۸


یک لاهیجانی قهرمان حرکات نمایشی با اتومبیل در کشور شد +عکس

چهارمین دوره مسابقات اسلالوم (حرکات نمایشی) قهرمانى کشور روز جمعه ۳۰ مهرماه در پیست مجموعه ورزشی آزادی با قهرمانی یاسرمسکینی از لاهیجان به پایان رسید.

به گزارش«لاهیجان»، چهارمین دوره مسابقات حرکات نمایشی قهرمانی کشور در حالی باحضور ۱۳ استان کشور در پیست آزادی استان تهران برگزار شد، که یاسرمسکینی از لاهیجان مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کرد.

مسکینی در گفتگو با خبرنگار«لاهیجان»، با اعلام این خبر گفت: این دوره از رقابت ها در سه کلاس ۱۵۰۰، آزاد و ۲۰۰۰ سی سی برای آقایان برگزار شد که من پس از چهار دوره حضور، تجربه دوبار نایب قهرمانی درکلاس آزاد را داشتم.

وی با بیان اینکه رشته اتومبیل رانی، فوق العاده پرخرج و خطرناک ولی رشته ای بی نظیر با یک دنیا هیجان و شادی است گفت: تنها چیزی که در لابلای این مسابقه متوجه شدم، ارزش داشتن یک رفیق، هم تیمی و مربی خوب بود.

مسکینی با بیان اینکه چون شرایط شغلی ام اجازه تمرینات مداوم را نمی دهد در حدود سه ماه با آرش برهان تمرین داشتم تا بتوانم در این رقابت ها شرکت کنم گفت: آقای موسی فتحی از لاهیجان، «میلاد و امید نومیدی» از لنگرود و آقایان «سروش حکیمیان» و «میلاد بدوی» از رشت دیگر شرکت کنندگان گیلانی حاضر در این رقابت ها بودند.

وی با بیان اینکه دور بعدی مسابقات در استان فارس و پس از آن در استان هرمزگان برگزار می شود گفت: به علت طولانی بودن مسیر احتمال دارد تیمی از استان گیلان در این رقابت ها شرکت نکند.

مسکینی در پایان افزود: علاوه براینکه تمامی مخارج و هزینه های این رقابت ها به صورت شخصی پرداخت می شود تاکنون شاهد هیچ گونه حمایتی مادی و معنوی از طرف مسئولان لاهیجان نبوده ام.

با تشکر از کمیل کیانی

%db%8c%d8%a7%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%b3%da%a9%db%8c%d9%86%db%8c-%d9%84%d8%a7%d9%87%db%8c%d8%ac%d8%a7%d9%86

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان

نظر شما؟

  • محسن
    ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ در ۱۰:۴۶ قبل از ظهر

    روستای پیرپشته جزء لاهیجانه؟

    پاسخ دادن