منتشر شده در :  ۱۴ آبان ۱۳۹۵
ساعت:  ۰۰:۰۳:۵۷


برجام چیزی عاید ایران نکرد/ نماینده جانباز رشت از بیان فتنه ناراحت است

امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه فتنه ۸۸ ایران را سست و تحریم های آمریکا علیه ایران را زیادتر کرد گفت: آنگاه نماینده رشت در لباس مقدس سربازی از فتنه گران حمایت می کند.

به گزارش سرویس سیاسی«لاهیجان»، حجت الاسلام احمد عبدالله زاده با بیان اینکه فرصت طلبان سر قبر کورش سجده کردند و حال اگر این موضوع، تکلیف دینی بود این افراد هرگز این کار را انجام نمی دادند گفت: چون وسوسه شیطان بود این کار صورت گرفت در حالیکه خداوند می فرماید به سمت کعبه سجده کنید ولی عده ای آن چه من میخواهم را به آنچه دین می فرماید ترجیح میدهند.

وی با تشکر از مردم شهرستان و مردم کشور که در راهپیمایی روز استکبار ستیزی مثل همیشه با فریادی رسا شرکت کردند گفت: امام فرمودند هرچه فریاد دارید بر سر این مستکبر بزنید و هرجا شری باشد پای آمریکا در میان است.

**رفتار برخی مسئولین موجب ناراحتی مردم می شود

امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه اما ما غصه ای داریم که چرا دولتمردان بیشتر به این مردمی که با هر خواسته دولت و نظام به صحنه می آیند توجه ای نمی کنند گفت: مردم روی حرفشان ایستاده اند ولی برخی مسئولین حرف هایی میزنند که موجبات ناراحتی انسان را فراهم می آورد.

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده  با بیان اینکه در این ایام وزیر امور خارجه آمریکا به دانشگاه شیکاگو می رود تا به دموکرات ها بگوید که کلینتون رای دهند گفت: جان کری حرف هایی بیان کرد که برخی رسانه های داخلی آن را سانسور کردند ولی همان حذف نشده ها حاوی پیام زیادی است.

وی در همین رابطه با بیان اینکه جان کری معتقد بود تحریم تسلیحاتی و حقوق بشری ایران همچنان به قوت خود باقی است و از زمان امضای برجام تحریم های بیشتری را علیه ایران وضع کرده اند گفت: آن طوری که دولتمردان می گویند تحریم ها برداشته شد ولی جان کری می گوید امضای برجام تحریم ها را بیشتر کرده است.

**برجام چیزی را تغییر نداده و چیزی عاید ایران نکرده است

حجت الاسلام عبدالله زاده با بیان اینکه چیزی تغییر نکرد و هیچ چیزی از تحریم ها و از امضای برجام عاید ایران نشده است گفت: اگر توافق هسته ای صورت نمی گرفت تحریم های تسلیحاتی در حال از بین رفتن بود ولی ما از هول حلیم در آتش افتادیم در حالیکه آمریکایی ها، نیازمند اجرای برجام بودند.

وی با بیان انکه مسئولان داخلی می گویند تحریم ها، ملت را اذیت کرده بود افزود: آیا مذاکرات خسارت محض نبود و این موضوعی است که  آیندگان درباره آن قضاوت خواهند کرد.

امام جمعه لاهیجان با بیان اینکه مقام معظم رهبری در موضوع مذاکره با آمریکا کوتاه نیامدند و مخالف این مذاکره بودند افزود: چرا در داخل کشور برخی از این حرف ها ناراحت می شوند و برخی نیز در شبکه های مجازی می نویسند که امام جمعه لاهیجان مخالف دولت است در حالیکه جامعه اسلامی دارای آزادی بیان است و همانطور که موفقیت ها بیان می شود باید انتقادات نیز گفته شود و دهان ما هرگز با این حرف ها بسته نخواهد شد.

**آقای ظریف تازه می گویند آمریکا نمی تواند غلطی بکند

وی افزود: آقای ظریف این روزها می گوید آمریکا نمی تواند هیچ غلطی کند، در حالیکه که این مسائل را قبل از مذاکرات بارها و بارها بیان کرده ایم.

**فتنه ۸۸ تحریم های آمریکا علیه ایران را بیشتر کرد و نماینده رشت از فتنه گران حمایت می کند

حجت الاسلام احمد عبدالله زاده با اشاره به صحبت های کلینتون درباره رئیس دولت اصلاحات و رئیس دولت قبل با بیان اینکه کلینتون معتقد بود، با روی کار آمدن خاتمی و نشان دادن چراغ سبز به آمریکایی ها آنها احساس کردند که باید پیچ تحریم ها را سفت تر کنند گفت: اما در سال ۲۰۰۷ که احمدی نژاد روی کار آمد، آنها مجبور شدند از مواضع خود عقب نشینی کنند و در سال ۲۰۰۹ قدرت ایران در منطقه زیاد شد ولی فتنه ۸۸ باعث سستی نظام شد و باز آمریکایی ها فهمیدند که باید تحریم ها را بیشتر کنند.

وی با انتقاد تلویحی از نماینده رشت در دفاع از فتنه گران گفت: آنگاه، نماینده علیه السلام روی ویلچر و با لباس مقدس جانبازی می گوید، تا کی باید صحبت فتنه در این مملکت باشد.

پایان پیام/

 

کانال تلگرام لاهیجان