منتشر شده در :  ۱۵ آبان ۱۳۹۵
ساعت:  ۱۰:۱۲:۱۳


واکنش نیکفر به اظهارات عجیب یک نماینده گیلانی؛

واژه «فتنه کی تمام میشود» دامن زدن به تداوم فتنه است

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با انتقاد از سخن یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود «داستان فتنه چه زمانی قرار است تمام شود؟» گفت: آنهایی که می خواهند ما از فتنه عبور کنیم ندامت و پشیمانی خودشان را اعلام کنند و فتنه را محکوم کنند تا داستان فتنه تمام شود.

به گزارش«لاهیجان»، ذبیح الله نیکفر در گفتگوبا درسیاهکل، با انتقاد از سخن یکی از نمایندگان مجلس که گفته بود «داستان فتنه چه زمانی قرار است تمام شود؟»، اظهار داشت: جای تأسف است که کسی در رابطه با فتنه چنین سخنی بگوید.

وی افزود: اینها همان هایی هستند که در زمان امام(ره) روح ایشان را آزرده می کردند و امروز در پشت صحنه در حال نوشاندن جام زهر به مقام معظم رهبری هستند تا فتنه گران مجدد خواب فتنه انگیزی ببینند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل با بیان اینکه موضع ما همان موضع مقام معظم رهبری است، گفت: ایشان فرمودند فتنه نباید فراموش شود و خط قرمز ما فتنه است؛ آنهایی که می خواهند ما از فتنه عبور کنیم، ندامت و پشیمانی خود را اعلام کنند و فتنه را محکوم کنند تا داستان فتنه تمام شود.

نیکفر با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرموده اند باید انقلابی باشیم، گفت: متأسفانه هم اکنون برخی از افراد که در پست های کلیدی قرار دارند، خجالت می کشند از انقلاب و بسیج حمایت کنند.

وی افزود: بعضی ها می خواهند با فساد اقتصادی انقلاب را لکه دار کنند، اما آنهایی که فرهنگ بسیجی دارند در برابر این فاسدان ایستاده اند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام لاهیجان

نظر شما؟

 • فرهاد پردخته
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ در ۱۲:۴۲ بعد از ظهر

  جناب آقای نیکفر نماینده محترم مردم لاهیجان وسیاهکل

  بی گمان فتنه دو دسته از آثار دنیوی و اخروی را به دنبال دارد. دشمنان با فتنه گری خود می کوشند تا از گسترش فرهنگ توحیدی اسلام و نظام عدالت پرور آن جلوگیری کنند و اجازه ندهند تا اسلام در یک فضای روشن وسالم به رشد و بالندگی ادامه دهد و نظریه نظام سیاسی مبتنی بر ولایت و امامت و عدالت را در عمل به اثبات رساند. (بقره آیات ۱۹۱تا ۱۹۳ و ۲۱۷ و انفال آیه ۳۹)
  از سوی دیگر فتنه انگیزی مشرکان و کافران وهر عامل داخلی و بیرونی موجب می شود تا حکم جهاد از سوی خداوند و رهبری جامعه برای سرکوب فتنه انگیزان صادر شود و موجبات قتل و یا اخراج آنان از سرزمین های اسلامی را فراهم آورد. (همان آیات) بنابراین می توان گفت کسانی که در پی فتنه انگیزی هستند باید انتظار بلا و عذاب الهی در دنیا و آخرت را نیز داشته باشند.

  این ها گوشه هایی از مسئله فتنه و فتنه گری و تحلیل و احکام آن است که در آموزه های قرآنی بدان اشاره شده است. و عدم باور آن امروز نزد فتنه انگیزان جاه طلب رو به رشد است!

  پاسخ دادن