منتشر شده در :  ۱۵ آذر ۱۳۹۵
ساعت:  ۱۵:۳۵:۰۵


جمع آوری پرچم آمریکا و اسرائیل در جهاد دانشگاهی رشت! +عکس

مسئولین جهاد دانشگاهی رشت پرچم امریکا و اسراییل را که به مناسبت روز دانشجو در درب ورودی دانشگاه نصب شده بود را جمع آوری کردند.

به گزارش«لاهیجان» به نقل از پیک دانشجو مسئولین جهاد دانشگاهی رشت پرچم امریکا و اسراییل را که به مناسبت روز دانشجو در درب ورودی دانشگاه نصب شده بود را جمع آوری کردند.

بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی رشت به مناسبت روز دانشجو پرچم امریکا و اسرائیل را در درب ورودی این دانشگاه با هماهنگی مسئول امور فرهنگی نصب کردند ولی امروز صبح معاون آموزشی این دانشگاه دستور به جمع آوری این پرچم ها را داد.

یکی از دانشجویان این دانشگاه در گفتگو  با خبرنگار ما گفت: بسیج دانشجویی به مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو که تولد مرگ بر امریکا است تصمیم گرفت به صورت نمادین پرچم امریکا و اسراییل را در درب ورودی این دانشگاه نصب کند ولی در عین ناباوری امروز شاهد آن بودیم که به دستور معاون آموزشی این پرچم ها جمع آوری شدند.

معاون آموزشی این دانشگاه در پاسخ به اعتراض دانشجویان نسبت به این عمل گفت: مگر ۱۳ آبان است که شما پرچم امریکا را نصب کرده اید ؟! و هنگامی که دانشجویان گفتند این کار با امور فرهنگی دانشگاه هماهنگ شده است در پاسخ گفت:این کار با من هماهنگ نشده است!

حال سوالی که بی پاسخ می ماند این است که یک کار نمادین و معمولی که در بسیاری از نهادها انجام میشود و نشان از استکبار ستیزی است چطور در یک نهاد آموزشی و آن هم دولتی با بهانه های واهی در روز ۱۶ آذر جمع آوری می شود؟

مسئولین این دانشگاه را دعوت به مطالعه تاریخ به خصوص علت وقایع روز ۱۶ آذر می کنیم!

photo_2016-12-06_11-07-17

photo_2016-12-06_11-39-37

photo_2016-12-06_11-40-04

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان