منتشر شده در :  ۱۹ آذر ۱۳۹۵
ساعت:  ۱۵:۰۸:۵۸


نمره منفی فرماندار به دولت روحانی در لاهیجان!

وقتی فرماندار لاهیجان به عملکرد خود پایین ترین نمره را میدهد و شهرستان خود را از آخر، اول اعلام میکند این چه پیام و پاسخی می تواند به استاندار داشته باشد و چه پیام و پاسخی می تواند به مردمی داشته باشد که به تغییرات، پیشرفت و توسعه در حوزه شهرستان لاهیجان همچون شهرستان های همجوار خود چشم امید بسته اند.

به گزارش سرویس یادداشت «لاهیجان»، شهروندی با ارسال یادداشتی به تحریریه لاهیجان با عنوان «نمره منفی فرماندار به دولت روحانی درلاهیجان» نوشت: عالی ترین مقام اجرایی شهرستان لاهیجان از عملکرد خود انتقاد کرده و در جلسه کمیته برنامه ریزی گفت: “لاهیجان تنها شهرستان گیلان است که از محل کمک های ملی نتوانسته قیر رایگان دریافت کند!”.
ناخودآگاه اگر کسی نداند که ایشان فرماندار لاهیجان است و این جمله را ببیند با خود میگوید که این جمله از زبان چه کسی گفته شده است؟ منتقد دولت یا فرماندار یک شهرستان که مسئولیت اجرای سیاست های عمومی کشور در ارتباط با وزارتخانه ها در شهرستان را برعهده دارد.

عالی ترین مقام اجرایی شهرستان لاهیجان که به گفته خود، باید بر همه ی امور نظارت کرده و عملکرد همه ادارات زیر نظر خود را بررسی نماید. حال چرا شهرستان لاهیجان با این همه معیار و شاخصه های توانمندی و حضور جوانان مستعد از معضلاتی همچون بیکاری جوانان تحصیل کرده با مدارک ارشد و دکتری، اعتیاد، طلاق فرسودگی در حوزه زیر ساخت رنج می برد و در برخی از موارد منفی دارای رتبه های بالا در حوزه استان گیلان است، و باز هم سوال این جاست که این گونه سخن گفتن ها به نفع چه کسانی است و چه افرادی از این جملات شادمان و یا خدای ناکرده ناامید خواهند شد.

استاندار گیلان که در زمان روی کار آمدن  و انتصاب فرماندار جدید لاهیجان در سال جدید اینگونه بیان داشته اند که “فرمانداری به لاهیجان خواهد آمد که در میان فرمانداران گیلان از قویترین فرمانداران است” آیا سخنان شما را در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان را شنیده و یا به ایشان اطلاع داده شده؟! که اگر نشنیده اند ان شاء الله که تابحال به ایشان رسانده باشند!

وقتی فرماندار لاهیجان به عملکرد خود پایین ترین نمره را میدهد و شهرستان خود را از آخر، اول اعلام میکند این چه پیام و پاسخی می تواند به استاندار داشته باشد؟ و چه پیام و پاسخی می تواند به مردمی داشته باشد که به تغییرات، پیشرفت و توسعه در حوزه شهرستان لاهیجان همچون شهرستان های همجوار خود چشم امید بسته اند.
آیا شهرستان لاهیجان که یکی از شهرستان های مهم و استراتژیک استان گیلان می باشد، امروز باید در چنین جایگاهی قرار بگیرد؟ مردم لاهیجان که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ بیشترین رای را به دولت تدبیر و امید رئیس جمهور محترم داده و از کوچکترین حمایتی نیز در این سه سال و اندی دریغ ننموده اند، متقابلا از دولت نیز انتظار چاره اندیشی در راستای حل بسیاری از معضلات از جمله اشتغال، صنعت، گردشگری و… را دارند.

این روزها در لاهیجان ساز ناکوک بسیاری شنیده میشود و باید تدبیری چاره شود که انتظاری فراتر از این ها از دولت تدبیر و امید، استاندار و معاون سیاسی که خود  لاهیجانی می باشند می رود.

در عین حال شنیده شده است که نماینده ولی فقیه در استان گیلان در جلسه ای که با فرمانداران استان داشته از “وحدت” سخن گفتند. گویا خبرهایی از شهرستان خود داشتند که این سخن را بر زبان آورده و مکررا بر این مهم تاکید نمودند.
حسن ختام سخن مان این گونه باشد که:سرچشمه شاید گرفتن به بیل… چو پر شد، نشاید گرفتن به پیل!

پایگاه اطلاع رسانی لاهیجان: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان

نظر شما؟

 • امیر
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ در ۱۱:۱۳ بعد از ظهر

  عجیب وشگقت انگیز که این دوست از نماینده ۱۲ساله خود هیچ طلبی ندارد ولی نماینده ۶ماه را بر سر دار میکند عزیز گویا منافع شما بخطر افتاده که زمین وزمان را بهم میبافید ،فرمانداری هم اگر به خوذش بیست میداد که همه اورا خود خواه و….میخواندن یکمس هم مودب باش گلم

  پاسخ دادن
 • نام و نام خانوادگي *
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ در ۵:۱۲ بعد از ظهر

  فرماندار قیر رایگان ملی دریافت کنه؟
  انصافا چند کلاس سواد دارین دلواپسا؟؟؟
  می دونین فرماندار اصلا نمیتونه مستقیم با کشور ارباط برقرار کنه؟ و اجازشو نداره؟ در ضمن فقط کافیه قیر رایگان رو در گوگل سرچ کنین چنان عکس ها و اخباری رو می بینین کع نماینده ها در مجلش به خاطر قیر دعوا گرفتن تا قیر بیشتری دریافت کنن! ظاهرا نماینده ما خواب بوده

  خجالت هم خوب چیزی هستش! عملکرد های بسیار ضعیف نماینده دلواپستون که جز حرف هیچ چیزی نداره رو با این یادداشت ها نمی تونین بپوشونین
  در ضمن شما هم یاد گرفتین مثل سایر رسانه ها متنشون رو کپی کردین و هر چیز دروغی رو منتشر می کنین و میگین انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست

  خجالت آوره واقعا
  متاسفم برای عملکر ضعیف همچین نماینده ای که با کلی امید بهشون رای دادیم!

  اگرم کامنتم مورد داشت منتشر نکنین دلواپسین عزیز و گرامی!

  پاسخ دادن