منتشر شده در :  ۲۸ آذر ۱۳۹۵
ساعت:  ۱۱:۲۱:۵۲


طرح خلاقانه نخبگان بسیجی لاهیجان؛

المان سخنگو در نمایشگاه الکامپ تهران طرح منتخب شد+عکس

طرح اﻟﻤﺎﻥ ﺳﺨﻨﮕﻮی شهدا که توسط جوانان لاهیجان ساخته شد ﺩﺭ ﺟﺎﻳﮕﺎﻩ ﻣﻨﺘﺨﺐ ﻫﺎﻱ ﻓﻨﺎﻭﺭﻱ ﻧﻤﺎﻳﺸﮕﺎﻩ ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠﻠﻲ ﻓﻦ ﺑﺎﺯاﺭ و اﻟﻜﺎﻣﭗ کشور قرار گرفت.

به گزارش«لاهیجان»، سیناامیرعسکری یکی از اعضای این تیم با بیان اینکه در ﻧﻤﺎﻳﺸﮕﺎﻩ ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠﻠﻲ اﻟﻜﺎﻣﭗ ﻓﻦ ﺑﺎﺯاﺭ ﻛﻪ ﻣﻬﻤﺘﺮﻳﻦ ﺩﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩﻫﺎﻱ ﭘﮋﻭﻫﺸﻲ ﻛﺸﻮﺭ و بسیاری اﺯ ﺷﺮﻛﺖ ﻫﺎﻱ ﺩﻧﻴﺎ در این نمایشگاه رونمایی می شود المان سخنگو از لاهیجان را به همراه دوست عزیزم مجید رفیعی رونمایی کردیم اظهار داشت: نمایندگانی از استان آذربایجان شرقی برای اجرای این طرح شهری با ماوارد مذاکره شدند.

وی با بیان اینکه بسیار علاقه مند بودیم این طرح برای اولین بار در شهرخودمان لاهیجان اجرایی شود با تشکر از مسئولین دانشگاه آزاد لاهیجان گفت: ﻧﻤﻮﻧﻪ ی ﺩﻳﮕری از این ﺳﻴﺴﺘﻢ به زودی برای برج میلاد آماده خواهد شد.

امیرعسکری با بیان اینکه نزدیک به ۹ ماه قبل برای اجرایی این طرح شهری به شهرداری لاهیجان مراجعه کردیم که پاسخ های عجیبی نیز دریافت کردیم گفت: در ابتدا از این طرح استقبال شد ولی پس از آن گفتند که برای خرید همین طرح از مشهد و با قیمتی بسیار نازل تر در حال مذاکره هستند.

عسکری یکی از اعضای تیم سازنده المان سخنگو افزود: در حالی که الماس سخنگوی شهداء نمونه دیگری در کشور نداشت و شاید برای تحت فشار قراردادن گروه برای بستن قرارداد این مسائل مطرح شد.

امیرعسکری با بیان اینکه قرار بود اوایل تابستان سال جاری این طرح از مشهد در لاهیجان اجرایی شود ولی پس از گذشت شش ماه هنوز خبری از این طرح هوشمند شهری در لاهیجان نیست افزود: از ابتدا نگاه مادی به این قضیه و شهر خود نداشتیم و فقط به دنبال اجرای این طرح در لاهیجان بودیم که برخی رفتارها باعث دلسری اعضای گروه شد.

به گزارش«لاهیجان»، ﺳﻴﻨﺎ اﻣﻴﺮﻋﺴﻜﺮﻱ و ﻣﺠﻴﺪ ﺭﻓﻴﻌﻲ ﻫﺴﺘﻪ ی اﺻﻠﻲ این ﺷﺮﻛﺖ هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد برق الکترونیک می باشند.

المان سخنگو شهدا در ﻧﻤﺎﻳﺸﮕﺎﻩ ﺑﻴﻦ اﻟﻤﻠﻠﻲ ﻓﻦ ﺑﺎﺯاﺭ و اﻟﻜﺎﻣﭗ مورد توجه مسئولین عالی رتبه دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت. نماینده رئیس دانشگاه آزاد ایران جهت انتخاب محصولات برتر و کاربردی که قابلیت اجرایی در سایر واحد ها را داشته باشند، از تمامی غرفه ها در نمایشگاه بین المللی فن بازار بازدید کرد که  در این بازدید المان سخنگوی شهدا به عنوان یکی از طرح های منتخب و کاربردی در سایر واحد ها برگزیده شد.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان