منتشر شده در :  ۳۰ آذر ۱۳۹۵
ساعت:  ۱۵:۲۴:۱۶


حمله هواداران خشمگین استقلال به صفحه روحانی و سلطانی فر؛

لطفا یک احمدی نژادی را مدیرعامل استقلال کنید +کامنت ها

شکست های پی در پی استقلال در این فصل و حذف از جام حذفی در مقابل تیم علی دایی کافی بود تا هواداران خشمگین استقلال به صفحات منتسب به رئیس جمهور و وزیر ورزش جدیدش هجوم ببرند و اعتراض کنند.

اختصاصی– به گزارش پایگاه خبری «لاهیجان»، تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته و از سری رقابت های جام حدفی با سه گل مغلوب نفت تهران شد تا همین بهانه ای برای حمله هوادارن خشمگین استقلال به اینستاگرام رئیس جمهور و وزیر ورزش جدید باشد.

از سری رقابت های جام حذفی ایران و در  مرحله یک چهارم پایانی، دو تیم نفت تهران و استقلال به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود نفت به پایان رسید.

شب یلدای سال ۹۵ برای هواداران استقلال شاید با شادی همراه نبود، زیرا تیم محبوبشان که در این فصل با مربی جوان خود نتایج ناامیدکننده ای را در لیگ برتر کسب کرده با جام حذفی نیز خداحافظی کرد تا شاید امسال نیز همانند سال گذشته استقلالی ها دستشان از قهرمانی در جام حذفی و لیگ برتر کوتاه شود.

اما همین باخت کافی بود تا صفحات اینستاگرام حسن روحانی و مسعود سلطانی فر میعادگاه هواداران خشمگین استقلال شود، هوادارانی که درخواستی جز حضور مجدد علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال نداشتند.

در تصاویر زیر تنها قسمتی از این پیام ها را مشاهده می کنید:

 

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان