منتشر شده در :  ۱۹ دی ۱۳۹۵
ساعت:  ۲۰:۰۳:۰۴


دومین پاتوق انیمیشن لاهیجان برگزار می شود +عکس

دومین جلسه پاتوق انیمیشن لاهیجان اختصاص به نمایش انیمیشن های برگزیده کیانوش عابدی از انیمیشن سازان مطرح کشور دارد.

به گزارش«لاهیجان»، ساسان عادلی رئیس انجمن سینمای جوان لاهیجان ضمن اعلام این خبر افزود: این جلسه قرار است روز دوشنبه ۲۰ دی راس ساعت شانزده و سی دقیقه باحضور استاد محمد رضاعابدی از انیمیشن سازان برجسته و باسابقه کشور و مسئول پاتوق انیمیشن لاهیجان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان برگزار شود که حضور کلیه علاقمندان به انیمیشن در این جلسه آزاد می باشد.

به گفته عادلی ازدیگر برنامه های این پاتوق می توان به ارائه مبحثی از محمدرضا عابدی درباره ( انیمیشن های ماندگار ) اشاره کرد .

عادلی سپس افزود : کیانوش عابدی فرزند محمدرضا عابدی فعالیت سینمایی خود را با سمت کارگردان انیمیشن از سال ۱۳۷۸ آغاز نمودند و تاکنون با ساخت بیش از ۱۲ سریال و ۹ فیلم کوتاه ادامه داده اند. از جمله آثار این انیمیشن ساز خوش فکر می توان به : نوازنده-زمینی- بی بازگشت-زرد مشکی-خانواده من- دوستان جنگل-برفک-بابک و نقاشیهایش-صبح بخیر آقای- جنگل ما-رقص شیطان… اشاره کرد.

قابل ذکر است که پاتوق انیمیشن لاهیجان به همت انجمن سینمای جوانان ایران –دفتر لاهیجان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان بصورت ماهانه یک جلسه با اطلاع رسانی قبلی برگزار می شود.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان