منتشر شده در :  ۱۹ دی ۱۳۹۵
ساعت:  ۲۰:۴۲:۴۰


نمایش«از بس که جان ندارد»‌ به جشنواره تئاتر بین المللی فجر راه یافت

نمایش «از بس که جان ندارد»‌ کاری از گروه خورتاب لاهیجان به کارگردانی امیر امینی و نویسندگی محمود ناظری به بخش مرور اجراهای محیطی سی و پنجمین جشنواره تئاتر بین المللی فجرراه پیدا کرد.

به گزارش «لاهیجان»؛ این نمایش یکی از کارهای منتخب در هفتمین دوره جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان بود که توسط هیات داوران این جشنواره به دبیرخانه جشنواره فجر معرفی شد و پس از بازبینی،موفق به شرکت در بخش مرور سی و پنجمین جشنواره بین المللی فجر شد.

از عوامل دیگر این نمایش طراح فضا«امیر امینی»، دستیار کارگردان«عباس امینی راد»، بازیگران «آرزو علی پور»، «سوفیا نادری»، «امیر رجب پور»،‌ «کامیاب فلاحتی»، «ترنم لون آمیز»؛ ساخت، تنظیم و اجرای موسیقی «نوید لاهیجی، هامون نقیبی، علی حاجی صادقی، ماهان خوش طبع و سینا رمضان زاده»، ساخت و اجرا دکور «علی مرتضوی»، دستیار صحنه«پویا بشاش»، منشی صحنه «مائده داداشی»، مدیر صحنه«الهه یوسفی» می باشند.
نمایش در خصوص حفاظت از کره زمین است . امیر امینی متولد ۱۳۶۱و اهل لاهیجان است و از سال ۱۳۷۷ به فعالیتهای نمایشی مشغول است و تاکنون نمایشهای مختلفی از جمله:مشق ها،شرط بانو،بعد از یک نمایش،هر طور شما بخواهید ،هست ولی کم است،نخیل را کارگردانی کرده است وی همچنین در چندین دوره جشنواره بین المللی فجر،جشنواره مریوان ،جشنواره بین المللی قرقیزستان و جشنواره شهروند لاهیجان شرکت کرده است .

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان