منتشر شده در :  ۱۱ تیر ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۱:۴۳:۱۱


فرماندار لاهیجان در دیدار با شورای دوره پنجم؛

شورا و شهردار به شایعات توجه نکنند/ شورای دوره پنجم در کار شهردار دخالت نکند

فرماندار لاهیجان در دیدار با اعضای جدید شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: شورای دوره چهارم و شهردار به شایعات توجه نکنند و تا پایان دوره ی خود امورات مردم را با جدیت پیگیری کنند.

به گزارش«لاهیجان»، سیدمحمداحمدی با بیان اینکه شما منتخبین مردم در شورای شهر، اولین اصلی را که بایستی به آن توجه نمایید و سرلوحه کارتان قرار دهید انسجام، وحدت، یکدلی و رفتار اخلاق مدارانه میباشد گفت: شورای شهر آینده باید از هم‌اکنون برنامه های کوتاه، بلند و میان مدت خود را طراحی تا در طول خدمت خود بر اساس برنامه ریزی و هدف گذاری حرکت نماید.
وی در ادامه بابیان اینکه شورای چهارم و شهردار فعلی تا پایان دوره خود امورات مردم را با جدیت پیگیری کنند و به شایعات توجه ننمایند و تنها دغدغه شان خدمت به مردم باشد افزود: شورای شهر و شهردار برای آشنایی بیشتر با مشکلات باید در شهر حضور فیزیکی بیشتری داشته باشند.

فرماندار لاهیجان افزود: شورای شهر ماهیت نظارتی دارد و سعی نکنند در امور شهرداری دخالت مستقیم داشته باشد و همواره در کنار نظارت به عنوان بازوی موثر در کنار شهردار باشد.

در ادامه این جلسه هریک از اعضای شورا به بیان نکات و صحبت های خود پرداختند و همه بر لزوم همدلی، پرهیز از حاشیه ها و تلاش مستمر و مجدانه تاکید داشتند و اظهار امیدواری کردند که کارنامه خوبی در خدمت رسانی به مردم از خود به جای بگذارند.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان