منتشر شده در :  ۱۵ تیر ۱۳۹۶
ساعت:  ۰۹:۵۹:۲۶


دیدار منتخبین مردم در شورای اسلامی با شهردار لاهیجان +عکس

به مناسبت ۱۴تیرماه، روز شهرداری ها و دهیاری ها، منتخبین مردم در دوره پنجم شورای اسلامی شهر، با حضور در دفتر کار شهردار لاهیجان، این روز را تبریک گفتند.

به گزارش«لاهیجان»، اعضای جدید شورای اسلامی شهر با حضور در ساختمان ستادی شهرداری از شهردار و مجموعه کارکنان شهرداری لاهیجان با اهدای گل و لوح تقدیر، تجلیل بعمل آوردند.

فرشید فقیه شجاعی، عضو دوره چهارم شورای اسلامی شهر و منتخب دوره پنجم، در این دیدار دوستانه گفت: امروزه نقش شوراها و شهرداری ها در اداره امور شهر، نقشی بی بدیل است و در صورت تعامل و همدلی خادمین مردم، شاهد توسعه همه جانبه شهر خواهیم بود.

وی نامگذاری ۱۴ تیر به عنوان روز شهرداری ها و دهیاری ها را اقدامی ارزنده دانست و افزود: امروز فرصتی است تا ضمن قدردانی و تجلیل از فعالیت های خالصانه و شبانه روزی شهردار لاهیجان و خادمان مردم در عرصه های مختلف شهری، آحاد جامعه با عملکرد مثبت و خدمات سازنده شهرداری آشنا شوند.

به گزارش «لاهیجان»، در این جلسه کلیه منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر لاهیجان حضور داشتند.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان

نظر شما؟

 • یوسف س
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ در ۱:۳۶ قبل از ظهر

  بنام خالق بی همتا
  هموطنان عزیز با غیرت اولین سوال اینه که چرا ادمکشی؟این اقا چیکاره است؟اگه ادم مفیدیست که خطابی کرده خوب طرف اگه اعتقاد به ائمه اطهار دارد به سفارش مولا علی(س) ببخشد اگه اعتقاد ندارد خوب اقایونی که برای حکمرانی به اون بخش از کشور برای انتخاب در شورا خرج کردند یه کمکی هم به این امر خیر کنند
  دیه ایشان چه مبلغی است؟

  پاسخ دادن