منتشر شده در :  ۲۶ تیر ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۲:۰۰:۳۱


فرماندار در دیدار با کارکنان بهزیستی و تامین اجتماعی؛

۱۶تیم پیشگیری اجتماع محور در لاهیجان فعال هستند +عکس

فرماندار لاهیجان با بیان اینکه ۱۶ تیم پیشگیری اجتماع محور در محلات شهری و روستای فعال هستند گفت: امسال ۶ هزار خانوار در شهرستان لاهجان تحت پوشش تیم های پیشگیری قرار گرفته اند.

به گزارش «لاهیجان»، سیدمحمداحمدی همزمان با هفته بهزیستی و تامین اجتماعی ضمن دیدار با روساء و کارکنان نهادهای بهزیستی و تامین اجتماعی شهرستان لاهیجان با اشاره به لزوم توانمندسازی خانوادهای تحت پوشش اشاره داشت و گفت: تدوین و اجرای راهبردهای هدفمند در مهار آسیب های اجتماعی مهمترین ماموریت بهزیستی است.

وی با بیان اینکه بهزیستی به عنوان دستگاه تخصصی در برنامه جامع ساماندهی آسیب های اجتماعی که رهبر معظم انقلاب به آن تاکید کرده اند،نقش کلیدی و برجسته ای دارد گفت: برنامه دولت تدبیر و امید در عرصه بهزیستی نظام تحول آفرین و توانمندسازی مددجویان است.

وی با اشاره به افزایش خدمات اجتماعی بهزیستی لاهیجان، تصریح کرد: ۱۶ تیم پیشگیری اجتماع محور در محلات شهری و روستایی فعال داشته اند بطوری‌که امسال ۶ هزار خانوار جمعیت تحت پوشش این تیم‌های پیشگیری قرار گرفته است.

احمدی به توانایی اداره بهزیستی و تامین اجتماعی لاهیجان اشاره داشت و افزود: ۲ مدیر فعال و کوشا در راس این سازمان ها در شهرستان میباشند که برای خدمت رسانی به مردم بی وقفه تلاش میکنند و میزان گله مندی ارباب رجوع از این ادارات صفر بوده است.

وی افزود: شهرستان لاهیجان ویژگی‌های بسیاری دارد که یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن، گلریزان زندانیان غیرعمد بوده و شاهد فداکاری مردم مهربان این دیار بوده‌ایم.

این مقام مسئول در شهرستان ادامه داد: تأمین اجتماعی، یک سازمان کارگزار بیمه اجتماعی است و یکی از ابزارهای مهم رفاهی و اجتماعی جوامع امروزی محسوب می شود.

وی آمار بیش از ۷۲ هزار نفری عضو سازمان تأمین اجتماعی شهرستان را بسیار مهم و قابل توجه برشمرد و اظهار کرد: با استقرار دولت، تحول در نظام سلامت،شاهد پیشرفت های قابل توجهی هستیم.

احمدی در پایان گفت: تأمین اجتماعی از تاثیرگذارترین سازمان ها در تکریم ارباب رجوع محسوب می شود و این موضوع مسئولیت این سازمان را در قبال مردم بیش از پیش پر اهمیت می کند.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان