منتشر شده در :  ۱۰ شهریور ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۸:۵۶:۵۴


تولید داخلی حاشیه امنی برای فرزندان و خانواده های ایرانی

مدیر عامل شرکت عمران شهرک صنعتی لاهیجان گفت: در سال اقتصاد مقاومتی و مبارزه با کالاهای قاچاق می توانیم به واسطه تولید و اشتغال داخلی حاشیه امنی برای فرزندان و خانواده ها ایجاد کنیم.

به گزارش «لاهیجان»، ایرج پورنصیری رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت عمران شهرک صنعتی لاهیجان در همایش صنعتگران و تولیدکنندگان که به میزبانی شهرک صنعتی لاهیجان برگزار شد ضمن تبریک هفته دولت وتجلیل و قدردانی به پاس خدمت واحد های صنعتی گفت: این همایش برای اولین در شهرستان لاهیجان و با همت فرمانداری، اداره صنعت معدن تجارت ، شهرک صنعتی لاهیجان همایش صنعت گران و تولید کنندگان در لاهیجان برگزار گردید.

رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت عمران شهرک صنعتی لاهیجان در ادامه به اهمیت تولید و تاثیر آن در جامعه برای جلوگیری از ناامنی و فقر، گفت: صنایع و بنگاه های اقتصادی توانستند با وضعیت اقتصاد کشور و با مشکلات پیش رو صنعت آن را همچنان صدر نگه دارند.

وی از اهمیت قانون فضای بهبود کسب و کار و بازکردن راه همکاری با بخش های دولتی و حفظ این ارتباط در جهت بهبود فضای کار استفاده کرد و گفت: صنعت توریست و گردش مالی با استفاده از تولیدات داخلی و حفظ صنعت در بالاترین درجه و هدایت به خرید محصولات بومی با کمک شهرداری و شورا در ساماندهی توریست ها در جهت خرید محصولات بومی و توجه به نگاه تولید محور حائز اهمیت است.

پورنصیری افزود: در سال اقتصاد مقاومتی و مبارزه با کالاهای قاچاق و جلوگیری از واردات کالاهایی که در کشور با کیفیت های بهتری ارائه می شوند می توانیم به واسطه تولید و اشتغال داخلی حاشیه امنی برای فرزندان و خانواده ایجاد کنیم.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان