منتشر شده در :  ۱۱ شهریور ۱۳۹۶
ساعت:  ۲۲:۵۸:۵۱


امام جمعه لاهیجان در مراسم تودیع و معارفه ی رئیس اوقاف؛

رئیس اداره ای را به اندازه ی «بازدار» پرتلاش ندیدم

امام جمعه لاهیجان در جلسه تودیع و معارفه روسای اوقاف شهرستان لاهیجان گفت: در لنگرود در طول سالی که بودم روسای زیادی را دیدم، هیچ‌کدام را به اندازه بازدار پرتلاش ندیدم.

به گزارش «لاهیجان»؛ امام‌جمعه لاهیجان در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهر که در دفتر امام جمعه برگزار شد اظهار کرد: با عملکرد خود باید کاری کنیم که مردم نسبت به وقف دلگرم شوند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی صدیق بابیان اینکه برچسب نزنید، حیثیت افراد را زیر سؤال نبرید گفت: در کارهای عزل و نصب دخالت نمی‌کنم، اگر راهنمایی بخواهند انجام می‌دهم ولی اگر جایی حیثیت افراد زیر سؤال رود ورود می‌کنم.

وی افزود: در لنگرود در طول سالی که بودم روسای زیادی را دیدم، هیچ‌کدام از روسای ادارات را به‌اندازه آقای بازدار پرتلاش ندیدم.

امام‌جمعه لاهیجان گفت: رئیس جدید با همه تعامل داشته باشد و شأن روحانیت حفظ شود. به‌وقت ارزش بدهید و دل مردم را کسب کنید.

حجت الاسلام صدیق با بیان اینکه حرف های زیادی راجع به تغییر مدیریت اوقاف شهرستان شنیدم ولی باور نکردم تا که الان قسم خوردید مستقلا عمل کردید افزود:اگر به این تصمیم رسیدید برای شما احترام قایل هستم.

وی با بیان اینکه آقای بازدار را زیاد نمی شناسم ولی آقای حسینی را بیشتر می شناسم گفت: آقای حسینی مسولیت بزرگی را پذیرفتند، به دست آوردن دل مردم خیلی مهم است؛ فکر نمی کنم در طول مدتی که آقای بازدار اینجا بود از وی چیزی خواسته باشم.

 

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان