منتشر شده در :  ۱۱ شهریور ۱۳۹۶
ساعت:  ۲۳:۲۳:۴۹


تشکرهای معنادار رئیس سابق اداره اوقاف لاهیجان؛

از امامان جمعه لاهیجان و سیاهکل، فرماندار سیاهکل و نماینده مجلس تشکر ویژه میکنم

حجت الاسلام بازدار رئیس سابق اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل در جلسه تودیع خود که در دفتر امام جمعه لاهیجان برگزار شد گفت: از نماینده لاهیجان و سیاهکل، فرماندار، فرمانده سپاه، امام جمعه، دادستان و رئیس دادگستری سیاهکل و دادستان، رئیس دادگستری و امام جمعه لاهیجان تقدیر و تشکر ویژه میکنم.

به گزارش «لاهیجان»، رئیس سابق اداره اوقاف لاهیجان و سیاهکل نیز اظهار کرد: از مدیرکل قبلی تقدیر می‌کنم که ایشان امانتی در اختیار بنده قراردادند و تقدیر از مدیرکل جدید که ارتباط ما به سال ۸۰ برمی‌گردد.

حجت‌الاسلام مهدی بازدار افزود: امانتی که به دست بنده سپردند گزارش عملکرد به ایشان عرض کردم که امروز این امانت را به صاحبش تقدیم کردم.

وی بابیان اینکه در اختیار نیرویی هستیم که منصوب به دستگاه ولایت است گفت: بیشترین کارهای فرهنگی در سال گذشته مربوط به لاهیجان است و کارهای عمرانی در امامزادگان انجام شد.

بازدار با اشاره به اینکه نماینده محترم کمک‌کار بودند که در بازدیدها ما را همراهی کردند افزود: بیشترین وقف را در گیلان داشتیم؛ که ۹ وقف مربوط به دیلمان و ۱۰ وقف برای لاهیجان و سیاهکل بودیم.

وی بابیان اینکه تصور بیش فعالی ندارم و تصورم این است که وقت برای کار کردن کم است گفت: امیدوارم مردم لاهیجان و سیاهکل فرزند خود را ببخشند.

بازدار در پایان از فرماندار، دادستان، فرمانده سپاه و رییس دادگستری و امام جمعه سیاهکل شهرستان سیاهکل تقدیر و تشکر ویژه کرد. وی همچنین از دادستان، رئیس دادگستری و امام جمعه لاهیجان و از هیات امنای مساجد تشکر کرد و گفت: آنچه که انجام شد چیزی جز انجام وظیفه ای ناچیز نبود.

در انتهای این مراسم حجت‌الاسلام حسینی اشکوری به‌عنوان رئیس جدید اوقاف و امور خیریه شهرستان لاهیجان معرفی شد.

حجت‌الاسلام مهدی بازدار برخلاف رسم ماضی تنها یک سال تصدی این پست را عهده‌دار بود.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان