منتشر شده در :  ۱۳ شهریور ۱۳۹۶
ساعت:  ۱۴:۵۳:۴۴


آیا این حرکت با چراغ سبز مسئولان رودبنه صورت میگیرد؟

عربده کشی و فحاشی عوامل شهرداری رودبنه در فضای مجازی +عکس

آیا شهرداری و شورای شهر رودبنه با تغییر رویه از این به بعد پاسخ منتقدان خود را با فحاشی و افترا می دهند؟

به گزارش «لاهیجان»؛ چندی پیش بود که جوابیه ای از جانب شهرداری رودبنه در ارتباط با خبر منتشر شده در «کانال خبری لاهیجان» با موضوع “آتش سوزی خودروی وانت در مزارع برنج”منتشر شد.

خبری که توسط شهروندان رودبنه ای برای این رسانه ارسال شد و شهرداری رودبنه به جای بیان دلایل عدم توانایی این مجموعه در اطفای یک حریق بسیار ساده، توپ را به زمین “پایگاه خبری لاهیجان” انداخت و این رسانه خبری را بخاطر انتشار این گلایه شهروندی متضرر، تهدید به شکایت و پیگیری حقوقی کرد.

اما یک روز پس از انتشار این بیانیه، خودروی نیسان دیگری در حوزه رودبنه و در مزارع برنج دچار آتش سوزی شد که باز هم شهرداری رودبنه عدم توانایی خود در اطفای حریق را به رخ شهروندان و مردم کشید تا مخاطبان این رسانه را وادار به تامل بیشتر درباره تیم مدیریت شهری رودبنه کند.

اما این پایان حکایت نبود؟

یکی از عوامل شهرداری رودبنه که گویا پس از انتشار این خبر برآشفته و خشمگین بود، با عربده کشی مجازی در گروه های تلگرامی ، مدیرمسئول “پایگاه خبری لاهیجان” و “رسانه خبری لاهیجان” را با ۱۵ هزار مخاطب روزانه متهم به جانب داری از شخص یا اشخاص خاص و سازمانی خاص کرد.

البته پرسشی که در این بین مطرح می شود این است که آیا توهین ها، دشنام و عربده کشی این کارمند شهرداری رودبنه با هماهنگی رئیس شورای شهر (ابراهیم آزادخواه) و شهردار رودبنه(مجیدآزادخواه) صورت گرفته و یا بدون هماهنگی با این دو شخصیت بوده است؟

اگر توهین و تهمت به این رسانه که (دومین کانال بزرگ خبری گیلان) را به یدک میکشد با هماهنگی های رئیس شورا و شهردار رودبنه صورت گرفته باشد، جای افسوس و دریغ بسیار خواهد داشت که تیم مدیریت شهری تاب و تحمل یک انتقاد کوچک را در برابر کوتاهی واحد آتش نشانی خود نداشته و این چنین مغرضانه اجازه فحاشی عوامل و نیروهای خود را به فرد منتقد می دهند.

ولی اگر این حرکت کینه توزانه بدون هماهنگی رئیس شورای شهر و شهردار رودبنه بوده که باید به حال مدیرانی که از فعالیت زیر مجموعه ی خود اطلاع ندارند و یا قادر به کنترل رفتارهای خودسرانه وی نیستند باید گریست که لسان الغیب هم در نصیحتی به چنین مدیرانی می فرماید: ای بی‌خبر بکوش که صاحب خبر شوی/ تا راهرو نباشی کی راهبر شوی.

در پایان قضاوت را به محکمه افکار عمومی که بهترین قاضی هستند واگذار خواهیم کرد.

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان