منتشر شده در :  ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
ساعت:  ۲۱:۳۵:۰۰


وعده نوبخت در خصوص افزایش خرید برگ سبز چای به ۱۰ درصد/رئیس‌جمهور ساماندهی مشکلات چای را به نوبخت ارجاع داده است

عضو مجمع نمایندگان بابیان اینکه منتظریم تا وعده رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در خصوص افزایش خرید برگ سبز چای به ۱۰ درصد عملی شود، گفت: رئیس‌جمهور ساماندهی مشکلات چای را به نوبخت ارجاع داده است.

به گزارش «لاهیجان»، ذبیح نیک فر امروز به وعده انجام‌نشده رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در خصوص عدم افزایش ۳‌درصدی نرخ تضمینی خرید برگ سبز چای اشاره داشت و اظهار کرد: ما منتظر هستیم تا وعده رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور در خصوص افزایش خرید برگ سبز چای به ۱۰ درصد عملی شود.

وی بابیان اینکه ما از نوبخت انتظارات بیشتری در خصوص چای داریم، افزود: بنده شخصاً با رئیس‌جمهور در رابطه با چای و چای‌کاران صحبت کرده‌ام اما آقای روحانی ساماندهی مشکلات چای و خدمات مربوط به آن را به نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه کشور ارجاع دادند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کمک‌ها و مساعدت ویژه نوبخت به گیلان و صنایع وابسته آن در استان گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی برگ سبز چای از وعده‌هایی نوبخت است و ما منتظریم تا این وعده عملیاتی بشود و دولت برای آن اعتبارات لازم را تدارک ببیند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه صنعت چای متعلق به شمال کشور است، بیان کرد: مسئولان باید به این محصول استراتژیک شمال کشور نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بابیان اینکه صنعت چای نیازمند حمایت‌های بیشتری است، گفت: خوشبختانه نگاه دولت به چای در سال‌های اخیر خوب بوده اما ما نیازمندِ حمایت بیش‌ازپیش دولت در بخش چای‌کاری ازجمله افزایش نرخ خرید هستیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/

کانال تلگرام لاهیجان

نظر شما؟

  • محمد حسنی
    ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ در ۸:۱۴ بعد از ظهر

    آقا کدوم حرف راست این آقای نوبخت زده که این دومیش باشه؟!!!
    این نافش رو با دروغ زدن الان ازش سوال کنن که چرا خواهرزاده ی خودتو بدون حتی یک روز مسولیت و کار مدیرعامل فلان شرکت پتروشیمی کردی میگه ؛نه !!!!

    پاسخ دادن