منتشر شده در :  ۲۰ شهریور ۱۳۹۶
ساعت:  ۰۸:۰۵:۳۹


گفتگو با گلزن لاهیجانی دربی گیلان؛

خوشحالم که توانستم در فرصت کم جواب اعتماد کادر فنی را بدهم +عکس

محمدرضا نقدی پور بازیکن لاهیجانی تیم ملوان بندرانزلی که توانست گل سوم این تیم را در دربی گیلان به ثمر برساند گفت: خوشحالم توانستم در دقایق کوتاه جواب اعتماد سرمربی را بدهم.

به گزارش «لاهیجان»، محمدرضا نقدی پور با حضور در آخرین دقایق بازی با سپیدرود رشت توانست گل مهمی را به ثمر برساند تا انزلی چی ها با سومین گل سنت گذشته را تکرار کنند و در آخرین دقایق بازی مقابل سپیدرود راهی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی شوند.

نقدی پور در گفت‌وگو با خبرنگار «لاهیجان»، در مورد وضعیت ملوان صحبت‌های زیر را انجام داد.

بازی با سپیدرود چطور بود؟

بازی خوبی از جانب هر دو تیم ارائه شد هر دو تیم بدون ترس و با انگیزه و برای کسب پیروزی به میدان اومده بودند، خوشحالم که ملوان با پیروزی قاطع مقابل سپیدرود توانست به مرحله یک هشتم نهایی راه پیدا کند و اینکه ملوان یکی از پر افتخار ترین تیم های شهرستانی در جام حذفی است و امیدوارم که بتونیم علاوه بر صعود به لیگ برتر که لیاقتش را داریم در جام حذفی هم قهرمان شویم و دل مردم انزلی و گیلان و طرفداران ملوان در سراسر ایران را شاد کنیم.

گل دقایق پایانی هیجان دیگری به کسب این پیروزی داد و دوباره رغیب سنتی تان شکست دادید.

بله از طرفی هم گلی بود که سنت گذشته را در مقابل تیم های رشتی تکرار کردیم و هم اینکه برای خودم خیلی جذاب و شیرین بود که توانستم دل مردم انزلی و همه هواداران ملوان رو شاد کنم.

قبل از بازی در ترکیب قرار داشتید اما با شروع بازی از روی نیمکت نظاره گر بازی بودید و مدت کوتاهی در زمین حضور داشتید و توانستید یک گل هم به ثمر برسانید.

نه در ترکیب احتمالی بودم که روی سایت ها درج شده بود؛ نظر کادر فنی بوده هر تصمیمی بگیرند من با تمام وجودم پیروی خواهم کرد و خوشحالم از اینکه توانستم در همان دقایق کوتاه هم جواب اعتماد سرمربی و کادر فنی رو بدهم.

اکثر ملوانی ها و طرفداران تیم تان اعتقاد داشتند پنالتی سپید رود صحیح نبود.

زیاد دوست ندارم در مورد داوری اظهار نظر کنم چون در شرایط قضاوت و در اون فضا نبودم ، چون باید در اون فشار و شرایط قرار بگیری تا بتونی اظهار نظر کنی در کل داور و تیم داوری قضاوت قابل قبولی داشتند

هفته آینده باید با مس کرمان در انزلی بازی کنید. این مسابقه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

مس کرمان تیم خوب و قابل احترامی است و تا اینجای رقابت ها نتایج قابل قبولی کسب کرده ولی پیروی در دربی باعث افزایش روحیه تیم شده و ان شالله با یاری خداوند و حمایت هوادارن خواهیم توانست با سه امتیاز از زمین خارج شویم.

 

پایان پیام/

کانال تلگرام لاهیجان